Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 3 Të gjitha në Tiranë

315 , 11
316 , 174
318 , 406
320 , 2541
323 , 35
324 , 1
325 , 152
328 , 139
330 , 286
335 , 45

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 15:42
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320D

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION BMW Seria 3 -

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:12 Makina , Tiranë

Bmw 320d 2012 M pack automat

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 Makina , Tiranë

BMW e46 - kokat e sediljeve te para

25 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

Rental Car

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:35 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Bmv

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

BMW E46 CABRIO 2006 MANUALE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3.28 d,NAFTE,2014,M-LOOK ,KAMERA,NAVI FULL!!!

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

nderrohet+/- diferenc bmw seria 3 e46 2.0 benzin 2600 euro

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Makina , Tiranë

shitet nderrohet bmw seria 3 lci 2010 2.0 naft AUTOMAT facel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 manual 2.0 naft 07/2008 look M

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

Bmw 320d M pack

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Makina , Tiranë

Bmw320d automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 viti 2012 2.0 benzine TWIN POWER TURBO f30 320i

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:05 Makina , Tiranë

BMW

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:39 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320 benzine Automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Makina , Tiranë

Shitet OKAZION BMW seria 3 328I 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Makina , Tiranë

Shitet BMW Seria 3 328i 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:53 Makina , Tiranë

Shitet BMW Seria 3

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 13:26 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw 328d Automat -14

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:26 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw 320D Automat -12

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:19 Makina , Tiranë

BMW,2016,320i,Automatike,Baxho xhami,super gjendje

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:00 Makina , Tiranë

SHITET - BMW -SERIA 3

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:21 Makina , Tiranë

Bmw 320d

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 Makina , Tiranë

Shitet Bmw Seria 3

16 200 EUR

Dje 09:37 Makina , Tiranë

Shitet bmw seria 3 motorr 2.0 nafte Automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:29 Makina , Tiranë

BMW 320 M

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 08:56 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:38 Makina , Tiranë

✅BMW SERIA 3 4200€ �� ✅

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:53 Makina , Tiranë

SHITET BMW SERIA 3 GRAN TURISMO SPORT, 2014, DIESEL …

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 15:42
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320D

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 15:21 Makina , Tiranë

BMW E46 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:51 Dyqani Makina , Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 13:54 Makina , Tiranë

Shitet BMW 328i Superfull

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Qer 09:37 Makina , Tiranë

Bmw

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION BMW Seria 3 -

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 00:11 Makina , Tiranë

automat 13000

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 19:00 Makina , Tiranë

OKAZION BMW 325Xi

4 900 EUR

06 Qer 13:04 Makina , Tiranë

bmw 320d 2012

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 08:44 Makina , Tiranë

BMW Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:51 Makina , Tiranë

2015 BMW 3 SERIES F30 110KM

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 18:11 Makina , Tiranë

BMW 328i Luxury edition OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 17:34 Makina , Tiranë

bmw 320

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 14:57 Dyqani Makina , Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 15:04 Makina , Tiranë

Bmw e90 x-drive 3.0 benzine Shitet/nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

bmv320

450 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

bmv320

450 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:35 Makina , Tiranë

Okazion BMW Seria3 ✅ 5200€

5 200 EUR Çmimi me zbritje

04 Qer 10:07 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 3

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione