Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 328 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW 328 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:57 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

MAKINA ME QERA

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 18:41 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328d 2016 OKAZION

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 18:26 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 18:08 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw 328i

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:09 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

Okazion!!! Shitet/Nderrohet BMW 328i

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 11:59 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Krujë

E36 328i CABRIO

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 12:46 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

Okazion Shitet BMW Seria 3

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 11:50 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

Okazion

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 05:39
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 16:53 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Korçë

Bmw 328 Xdrive Nafte

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:12 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328d Super E Paster

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 21:59 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw 328 Okazion

80 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 20:58 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i xdrive

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 16:56 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW seria 3 2.0 naftë

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:31 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive (3.0 Benzin/Gas)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 23:31 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive Benzin/Gas

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 14:45 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw 328 xdrive 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

shitet okazion !!!

12 500 LEK

13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

bmw ne shitje !!

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:44 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

2013 BMW 328i

12 500 EUR

03 Maj 18:34 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW e90 328ix 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 08:45 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw 3 Series 328i xdrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 01:34 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw 328xdrive 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 10:39 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328l XDrive Benzine/Gaz (mundesi nderrimi)

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 10:42 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw automat

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 18:52 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw 328D Xdrive F30

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:22 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Super OKAZION bmw automat 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 10:26 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Vlorë

Bmw 328i 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 23:47 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

Bmw e36

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 14:00 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 16:09 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Bmw seria 328d

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 20:57 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIA 3

12 Shk 17:22 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Korçë

Bmw 328 Xdrive

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 10:30 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Vlorë

Bmw 328I x drive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:54 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Bmw seria 3

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:10 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Shk 16:48 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Gjirokastër

BMW

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:55 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

bmw 328 benzin gaz

12 000 EUR

25 Jan 16:58 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Lushnjë

BMW 328I 2007 Benzine

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Jan 14:15 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 16:04 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Vlorë

BMW 328i 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 23:04 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 21:55 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Okazion BMW 328i 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:16 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Korçë

BMW 328d

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 18:51 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW SERIA 3 328i

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 12:07 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328D Automat 2014 xDrive

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 20:26 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Autoveture

10 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:18 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

Laprake

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Dhj 08:00 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

���� Seria 3 (M-Package) Gjendje 10/10 me garanci

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 19:12 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIA 3

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW 328 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione