Seat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alhambra , 243
Altea , 381
Arosa , 69
Cordoba , 258
Exeo , 13
Ibiza , 1238
Inca , 15
Leon , 632
Malaga , 2
Marbella , 2
Terra , 3
Toledo , 145

Mijera njoftime per Seat ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.

Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.

02 Mar 10:52
Linku:
Dyqani ,

Seat Ibiza

250 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 08:24 ,

Seat leon benzin-gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:11 Dyqani ,

Seat Leon 1.9 Nafte‼️

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:01 Dyqani ,

Seat Nafte 1.4 manuale letra te paguara viti 2003!

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:58 ,

❌ SEAT LEON 1.9 Nafte ~ 2008 ~ Kambio MANUALE ❌

3 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 ,

Seat Altea / 1.9 TDI / 2006 / Sapo Targuar ��

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:25 ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:01 ,

Shitet Seat Altea 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:59 ,

❌ SEAT IBIZA 1.2 BENZIN-GAZ V 2009 MANUAL ❌

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:46 ,

Seat Leon viti 2006, automat, 2.0 TDI, navi, 4500 euro

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:29 ,

Seat altea

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:18 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5300 EURO

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Okazion Cupra R Sport 1.9 TDI ,Orgjinale Fabrike!

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:00 ,

SHITET SEAT IBIZA 1.4 BENZIN AUTOMAT (Zvicra)

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:35 ,

SUPER OKAZIONN SEAT IBIZA 1.4 BENZIN AUTOMAT��������

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:34 ,

SEAT IBIZA Super Ekonomik

1 111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:20 ,

SEAT IBIZA,1,2 GAZ+BANZIN,MANUALE,2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:14 ,

��Seat 1000 kubik benzine-gaz i vitit 2002��ose nderrohet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Seat ne gjendje shume te mire, benzine-gaz

2 200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 Dyqani ,

Auto fortuzi

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:10 ,

Seat altea 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:00 ,

Okazion 3700€

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:59 ,

2800€ 1 vit letra

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 ,

Seat Altea 3300€

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:29 ,

Seat Leon 2.0 benzin/gaz

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:26 ,

Seat altea xl

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:11 ,

Shitet ose Ndrrohet Seat Leon

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:07 ,

Seat ibiza

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:32 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL 2.0 NAFTE AUTOMATIKE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:24 ,

Leon benxin Gaz 1.4 viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:57 ,

Seat Altea 1.6 Benzin/Gaz 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:54 ,

Seat Altea 1.9 Nafte 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:54 ,

Seat Ibiza 1.4 Nafte 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:16 ,

Seat altea xl

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:09 ,

Transport Tirane-Durres-Tirane

350 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:08 ,

Seat ibiza super okazion

1 980 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:56 ,

SHITET SEAT IBIZA 1.3 DIESEL

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:54 Dyqani ,

SEAT TOLEDO

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:48 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 ,

DIAMOND AUTO SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:46 ,

SHITET SEAT ALTEA AUTOMAT DIESEL

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 ,

SEAT ALHAMBRA BENZIN 2.0

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:12 ,

Okazion1.6 Benzinë+gaz dokumenta 1 vit e 2002

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:07 Dyqani ,

SEAT LEON, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1.6 BENZINE+GAZ

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Jeni duke kerkuar per Seat ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.

Blej Seat ne Shitje ne MerrJep.al

Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.

Krijo njoftime per Seat ne Shitje

Keni Seat te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione