Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Cordoba Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Seat Cordoba | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Sht 20:56 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 18:20 Makina , Kurbin

Makine ne shitje

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 00:58 Makina , Shkodër

Seat cordoba

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 20:48 Makina , Shkodër

Seat cordoba

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 17:48 Makina , Shkodër

Seat Cordoba

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 13:12 Makina , Elbasan

Shitet

800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 17:52 Dyqani Makina , Kavajë

Seat Cordoba 1.4

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 20:50 Makina , Elbasan

Shitet

750 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 16:31 Makina , Elbasan

Shitet

700 LEK Çmimi me zbritje

26 Qer 09:20 Makina , Tiranë

SEAT Cordoba , 2009 ,

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 00:02 Makina , Librazhd

Okazion seat kordoba

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 22:50 Makina , Tiranë

Okazion - Seat Cordoba 1.9 nafte 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 15:49 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.4 benzine + gaz

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:53 Makina , Tiranë

Seat

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 22:56 Makina , Tiranë

Seat Cordoba

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:10 Makina , Fier

SHITET

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 14:58 Makina , Sarandë

Shitet Seat benzinë-gaz

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 13:55 Makina , Tiranë

Seat Cordoba

2 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 19:49 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 16:18 Makina , Tiranë

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 16:05 Makina , Durrës

1.4 mpi benzin

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:24 Makina , Fier

Shitet Seat Cordoba

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 20:56 Makina , Korçë

Shitet SEAT CORDOBA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 22:11 Makina , Lushnjë

Okazion Seat Cordoba

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 13:07 Makina , Tiranë

Ushit flm

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 15:28 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx gaz 2003 me dok

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 16:08 Makina , Tiranë

Okazion seat cordoba 1.4 benx gaz 2003 me dok

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 16:05 Makina , Tiranë

OKAZJON

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 20:49 Makina , Tiranë

Seat cordobra

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 22:28 Makina , Tiranë

seat 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 15:53 Makina , Durrës

Shitet Seat Cordoba 1.4 naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 10:30 Makina , Tiranë

Seat cordoba 1.9 naft ardhur nga zvicra

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:16 Makina , Elbasan

Shitet : Seat-Cordoba

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:12 Makina , Elbasan

Shitet: Seat-Cordoba

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:09 Makina , Elbasan

Shitet: Seat Cordoba 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 22:50 Makina , Tiranë

okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 Makina , Tiranë

okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:50 Makina , Tiranë

okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:52 Makina , Pogradec

shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 16:56 Makina , Tiranë

seat gaz benzin

1 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 23:06 Makina , Shkodër

SHITET SEAT 2500EURO GJENDJE PERFEKTE

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 19:25 Makina , Shkodër

SHITET SEAT 2500EURO GJENDJE PERFEKTE

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 01:17 Makina , Pogradec

shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 17:41 Makina , Shkodër

SHITET SEAT 2500Euro

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 20:06 Makina , Sarandë

Seat okazion

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 09:08 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9 nafte, 1600 euro

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 11:58 Makina , Tiranë

shitet ndroet gaz benzin

1 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 09:33 Makina , Lushnjë

Makine

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Seat Cordoba | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione