turbo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1173
Audi , 488
BMW , 342
Ford , 257
Fiat , 170
Volvo , 141
Opel , 134
Mitsubishi , 124
Porsche , 119
Toyota , 95
Renault , 84
Nissan , 81
Smart , 75
Peugeot , 45
Land Rover , 43
Alfa Romeo , 32
Jeep , 29
Seat , 27
Hyundai , 20
Saab , 20
MINI , 19
Mazda , 18
Škoda , 18
Lancia , 18
Citroën , 14
Jaguar , 11
Ssangyong , 11
Isuzu , 10
Suzuki , 7
Kia , 6
Honda , 6
Daewoo , 6
Chrysler , 5
Acura , 5
Chevrolet , 5
Dodge , 4
Bentley , 4
Tata , 4
Maserati , 3
Rover , 3
Subaru , 3
Hummer , 2
Lincoln , 2
Infiniti , 2
Dacia , 1
Cadillac , 1
NSU , 1
Artega , 1
Landwind , 1
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe turbo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj turbo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:46
Linku:
,

Shitet /Nderrohet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:32
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 18:01 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:01 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:01 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:00 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:00 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

BMW X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:55 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 ,

GOLF 5 GTI 2.0BENZIN 2006 AUTOMATIK

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:48 Dyqani ,

AUDI S4 3.0 TFSI 400PS,2010,AUTOMAT,FULL 17.999 EURO

17 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:47 ,

GOLF 5 GTI 2.0BENZIN 2006 AUTOMATIK

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:46 ,

SUPER OKAZION! Mini Cooper 4X4 Countryman S AUTOMATIC

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:45 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:32 ,

OKAZION!! VOLVO .S60 . 4X4 . Automat . Benzin-Gaz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:31 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

Audi A4 2.0T benzine QUATTRO 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:22 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:14 ,

Ford C MAX 1.8 Benzine 2009

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 ,

Shitet vaj Eni Simblum 3 (eshte vaj hidraulik)

800 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:14 ,

Shitet Ora Locman S.I.O Automatic super origjinale

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:11 Dyqani ,

✅ OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO SUPER FULL PANORAM

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:07 Dyqani ,

Audi S6 V8 T 420 Hp

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:06 Dyqani ,

MINI COOPER S 1.6 BENZINE TURBO AUTOMAT 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:05 ,

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:57 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:54 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:54 ,

Nissan terrano,letrat dhjetor,gomat e reja maxxis

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 ,

Nissan terrano4x4,letrat dhjetor,,,gomat 100% te reja maxxis

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 ,

��Audi A4 1.8 Turbo��gaz/benzin 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:41 ,

OKAZION Shitet BMW X5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:36 ,

Audi A4 ���� Benzine/Gaz Lovato Automat

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:34 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:31 ,

C CLASS 220 CDI AUTOMATIK 2005 I SAPOARDHUR ME TVSH

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Jeep ndrrohet me patrol landcruiser

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

PORSCHE-4.5-V8-BEZIN-GAZ(5700€)400 HP NEDROHET DHE ME TOK

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:25 ,

SHITET TATA 4+4 VITI 2008 PA LETRA 2499 euro

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:13 ,

B 200 2009 TURBO GAZ BENZIn

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

Peugeot 308cc 2010 Kabrio

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:57 ,

VW Sharan 1.8T Benzin-Gaz Automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

BMW LUXURY LINE 328i XDRIVE

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:35 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj turbo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione