Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1999 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1252
Ford , 250
Opel , 228
Audi , 187
Renault , 148
Fiat , 123
BMW , 99
Land Rover , 69
Peugeot , 65
Mitsubishi , 60
Toyota , 53
Nissan , 45
Seat , 42
Hyundai , 31
Smart , 28
Alfa Romeo , 22
Lancia , 19
Jeep , 18
Citroën , 17
Volvo , 15
Honda , 12
Suzuki , 11
Chrysler , 10
Škoda , 9
Mazda , 5
Daewoo , 4
Rover , 3
Saab , 3
Kia , 2
Acura , 2
Piaggio , 2
Spyker , 1
TVR , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1999,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 1999 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 13:35
Linku:
Makina , Lezhë

Volkswagen Golf 4, 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 18:23 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE MANUALE GJENDJE E MIRE SUPER EKONOMIKE

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:57 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez -Benz

34 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 Makina , Fier

BENZ R 129 SL 500 KABRIO

14 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 10:33 Makina , Fier

C 180 BENZIN+GAZ 1999 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Beetle

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 Makina , Tiranë

Audi S4 B5 BiTurbo Quattro

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

Toyota Land Criuse Prado 3.0 naft

12 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:05 Makina , Tiranë

A class 1999

1 650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:35 Makina , Berat

��Ford Ka Manuale 1.2 Benzine 1999 Me Letra Te Paguara

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:57 Makina , Shkodër

E220 4 Fenersh

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 Makina , Kurbin

SHITET

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:40 Makina , Tiranë

OKAZION GOLF 4 TD❗ MANUAL

2 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 20:21 Makina , Fier

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 13:35
Linku:
Makina , Lezhë

Volkswagen Golf 4, 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 11:28 Makina , Krujë

SHITET. AUTOBUS HYUNDAI. OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:26 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E220 Diesel Vp 1999

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 20:44 Makina , Devoll

Audi A4,Nafte 190 TDI

230 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 11:01 Dyqani Makina , Durrës

Range Rover Off Road 4x4

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 19:14 Makina , Durrës

E200 Kompressor

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 20:15 Makina , Lezhë

Hyundai Galloper 4x4

13 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 01:30 Makina , Tiranë

shitet ford focus

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 20:49 Makina , Shkodër

Shitet Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 11:48 Makina , Pogradec

Ford fiesta

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 13:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz c220 cdi

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

Shitet benz220 viti 1999 ose nderohet

2 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 11:48 Makina , Durrës

shitet benz 220 katerfenersh

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 08:45 Makina , Berat

Shitet Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 23:10 Makina , Tiranë

VW BORA AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 23:10 Makina , Tiranë

OKAZION VW BORA

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:51 Makina , Lushnjë

Okazion c200 CDI 1999

150 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 19:08 Makina , Kucovë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 08:49 Makina , Lezhë

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 08:48 Makina , Lezhë

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 13:41 Makina , Fier

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 18:03 Makina , Tiranë

Okazion Renault Scenic

140 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 15:40 Makina , Korçë

shitet makine

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Sht 14:48 Makina , Krujë

shitet cmimi 2400 euro

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 07:32 Makina , Tiranë

Audi a3 automat 2500 i diskutushem

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 21:49 Makina , Fier

SHITE BENZ SL R 129 500 V8 VITI 1999

15 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 14:53 Makina , Korçë

Makine Ford Galaxy Sharan

30 000 LEK

10 Sht 12:49 Makina , Dibër

Toyota 2.4 nafte

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Mercedes benz

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 20:46 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E class 220 Avantgarde.

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Sht 15:56 Makina , Lezhë

w202 c220

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Sht 12:25 Makina , Tiranë

Shitet MB E Class 220

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 21:19 Makina , Shkodër

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:35 Makina , Korçë

Shitet Opel Astra

1 999 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 12:10 Makina , Korçë

Honda CR-V

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 21:31 Makina , Shkodër

shitet bmw 318i

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1999 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione