Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion sot - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 54
Opel , 38
BMW , 28
Ford , 23
Fiat , 13
Smart , 10
Renault , 10
Citroën , 8
Toyota , 7
Peugeot , 7
Nissan , 6
MINI , 5
Chrysler , 4
Seat , 4
Mazda , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
Suzuki , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Daewoo , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion sot,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion sot Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:36 Makina , Gjirokastër

merjep.al

7 500 EUR

Dje 17:17 Makina , Tiranë

Fiat 2011 naft 2.0 Manual okazion 7800 euro okazion

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:52 Makina , Korçë

Okazion vetem sot

1 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Makina , Vlorë

☆OKAZION☆ BMW 118D MOTORR 1.8 NAFT 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 Makina , Vlorë

������OKAZIONNN������LEXUS 220 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 06:39 Makina , Tiranë

Shitet Okazion vetem sot ��

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION AUDÌ A6 2.5 TDI QUATTRO KAMIO AUTOMATIKIKE

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 09:09 Makina , Korçë

Okazion vetem sot

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:05 Makina , Tiranë

Okazion

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 05:39 Makina , Tiranë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 12:03 Makina , Durrës

Okazion sot shitet golfi 2200€

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:33 Makina , Tiranë

OKAZION

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 12:53 Makina , Shkodër

Vetem sot okazion

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 11:53 Makina , Durrës

Okazion benxin gaz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 07:13 Makina , Vlorë

Shiter Mercedec-Benz���� C-220 ''Super gjendje'' okazion

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 10:11 Makina , Korçë

Okazion vetem sot

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:32 Makina , Tiranë

OKazion vetem per sot Golf 6 Gti

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 09:25 Makina , Lezhë

okazion vetem sot Shitur ✅

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:55 Makina , Durrës

Vetem sot 320CDI facelift Okazion 6500€

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 17:21 Makina , Elbasan

Okazionnn

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 13:55 Makina , Durrës

okazion sot

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:22 Makina , Durrës

��Shitet okazion vtm sot��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 18:53 Makina , Tiranë

Pasat 2001 naft 1.9 Automat okazion 2700 euro okazion

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 09:57 Makina , Elbasan

Okazion!?! Vetem sot ….

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 12:52 Makina , Tiranë

Okazion vetem sot

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 11:54 Makina , Berat

Okazion ,Letrat e bera sot

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 21:14 Makina , Tiranë

Bmw X5 okazion vetem per sot 7999€

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 09:33 Makina , Elbasan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 11:35 Makina , Durrës

Okazion sot

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 19:10 Makina , Fier

2300

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 17:52 Makina , Tiranë

0683554441

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 11:57 Makina , Tiranë

Okazion per sot. Shitet audi q7

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:54 Makina , Durrës

Okazion vetem sot 1100 euro

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 15:53 Makina , Tiranë

Shitet okazion

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 17:45 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 10:00 Makina , Tiranë

Ford Kuga Automat OKAZION vetem sot!!!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 12:50 Makina , Tiranë

Okazion

500 EUR Çmimi me zbritje

13 Dhj 12:11 Makina , Pogradec

Shitet okazion

2 800 EUR

11 Dhj 14:36 Makina , Elbasan

Okazion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 15:34 Makina , Fier

Okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 13:07 Makina , Tiranë

Makin shitet

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 07:30 Makina , Elbasan

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 12:05 Makina , Tiranë

Okazion vetem Sot .Shitet Golf 5 gtd Automat 2007

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 07:59 Makina , Fier

Super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 10:42 Makina , Durrës

C Class Okazion

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 07:51 Makina , Fier

Citroen c4

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 09:08 Makina , Elbasan

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 15:24 Makina , Durrës

C Class 220 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 08:52 Makina , Tiranë

Okazion vetem sot !!!! Audi a3 2.0 tdi automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion sot | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione