Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Fiorino Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Fiat Fiorino | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:47 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:47 Makina , Fier

SHITET FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:47 Makina , Lushnjë

OKAZION FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 18:18 Makina , Durrës

FIAT FIORINO OKAZION

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 18:18 Makina , Elbasan

SHITET FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 18:18 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 14:38 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 14:38 Makina , Vlorë

FIAT FIORINO

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 09:55 Makina , Gjirokastër

shitet

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 12:25 Makina , Shkodër

Fiat Fiorino

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 11:56 Makina , Pogradec

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 17:52 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 17:31 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Fiorino

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 09:43 Makina , Tiranë

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 20:29 Makina , Tiranë

1.3 Naft Manual 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 19:51 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 20:01 Makina , Lezhë

Shitet

20 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 19:50 Makina , Peqin

Shitet makina

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 15:19 Makina , Gjirokastër

Fiat fiorino 2009 2500€

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 14:38 Makina , Gjirokastër

Fiat fiorino 2009 2500€

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 09:11 Makina , Tiranë

Shitet ose nderroj

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Korr 21:27 Makina , Lezhë

Shitet ose ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 09:13 Makina , Tiranë

** SHITET ** - FIAT Fiorino, Viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 11:19 Makina , Durrës

Shitet Makina

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Qer 11:53 Makina , Lezhë

Shitet ose ndrohet

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 08:21 Makina , Pogradec

Fiat fiorino

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 19:45 Makina , Fier

frigorifer

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:53 Makina , Elbasan

Fiat fiorino 1.3 2008 shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:16 Makina , Tiranë

Fiat fiorino

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 18:27 Makina , Tiranë

fiat fiorino

55 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 18:23 Makina , Tiranë

Makine frigoriferike

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Shk 19:03 Makina , Durrës

Fiorino 1.3 Multijet.

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 08:10 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT FIORINO 1.3 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 17:12 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Fiorino 1.3 M-JET

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:03 Makina , Elbasan

shitet fiat 1.7 naft

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 21:11 Makina , Tiranë

Fiat Fiorino 2010 1.4 benzine

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 22:45 Makina , Durrës

fiat fiorino

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Gush 10:11 Makina , Tiranë

Fiat Qubo (Fiorino) 2009 benzin-gaz

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 18:36 Makina , Durrës

fiat

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Korr 09:31 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Fiorino 1.3 M-JET viti 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 19:12 Makina , Lezhë

Fiat fiorino qubo1.3 diesel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 13:18 Makina , Librazhd

shitet fiat fiorino 1.3 nafte viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 19:32 Makina , Tiranë

Fiat

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 17:41 Makina , Tiranë

Shitet ose nderfohet

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 11:05 Makina , Librazhd

Fiat fiorino sapo ardhur nga belgjika

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:50 Makina , Tiranë

Fiat

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 23:36 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 18:42 Makina , Tiranë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 22:12 Makina , Durrës

Fiat fiorino

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 01:38 Makina , Tiranë

Okazion

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Fiat Fiorino | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione