Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat leon - Makina Të gjitha në Shqipëria

Seat , 748
Audi , 195
Volvo , 137
BMW , 128
Ford , 113
Toyota , 70
Land Rover , 59
Opel , 51
Fiat , 48
Citroën , 20
Peugeot , 20
Renault , 16
Porsche , 16
Nissan , 14
Smart , 12
Škoda , 11
Hyundai , 10
Chevrolet , 7
Mazda , 6
Honda , 5
Jeep , 5
Lancia , 5
Acura , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
MINI , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Kia , 2
Dodge , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat leon,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seat leon Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
28 Sht 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:18
Linku:
Makina , Tiranë

❌ OKAZION❌Range Rover Vogue 4.4 diesel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:23
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 1.4 benzin Automat

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:07 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

♦️Jeep Wrangler Sahara Unlimited!!

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 Makina , Durrës

Okazion bmw x5 benzin gaz full

7 500 EUR

Dje 23:33 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 4×4 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 Makina , Tiranë

VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT 4×4 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 ME GAZ STAGG VITI 2009

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

BMW 535 LOOK M FULL EXTRA VITI 2005 OKAZIONNNNNNN

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 2014 OKAZION

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

NISAN NAVARA 2.5 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 Nafte. OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:32 Makina , Tiranë

TOYOTA BENZIN GAZ STAGG.1.3 VITI 2008 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 Makina , Durrës

Golf 7 2.0 Bluemotion

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:22 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 Makina , Elbasan

Audi A3 3x S line Quattro

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:03 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10 M-Packet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:00 Makina , Durrës

����SHITET SEAT LEON SPORT 2.0 AUTOMAT ����VITI 2008

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Toyota Urban Cruiser e sapo ardhur nga Zvicra

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:55 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:36 Makina , Tiranë

Bmw 325d super full

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz benc 200 karavan 202

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT FULL

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Tiranë

AUDI A5 2.0TDI quattro-2017

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:11 Makina , Tiranë

BMW X5 M50d 381hp

36 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:11 Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 Makina , Tiranë

����Audi q5 quattro 178K Liber Sherbimesh Sapo importua

15 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:41 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

❗BMW 525d 2001 / Nderrohet❗

40 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

VOLVO XC90 2.4 NAFTE - 2013 - FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 Makina , Tiranë

HONDA CIVIC 1.8i AUTOMATIK 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:57 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Makina , Tiranë

Mercedes C230 Kompresor

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:36 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 Nderrohet

7 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 Makina , Durrës

Golf 5+ 1.9 nafte 2005 letra 1 vit Nderrohet

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 okazion 7200 euro

7 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 Nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat leon | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione