Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benc - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 6710
Audi , 79
Ford , 39
BMW , 37
Toyota , 17
Land Rover , 16
Opel , 15
Fiat , 14
Acura , 11
Renault , 11
Citroën , 10
Chrysler , 9
Seat , 8
Peugeot , 7
Mazda , 5
Škoda , 5
Volvo , 5
Bentley , 5
Nissan , 3
BAIC , 3
Hyundai , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Kia , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Jeep , 1
Corvette , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benc,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
20 Sht 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Diesel Okazion

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:52 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 16:18 Makina , Pogradec

Sapo erdhur Ml 350 4-Matic Bluetec 2015 Super Full

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:40 Makina , Elbasan

GLK 250 /BLUEFFICENT / 4MATIK / OFF/RAUD MODEL FULL

11 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:22 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 Diesel Okazion

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:25 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Makina , Korçë

Mercedes C200 Benzine+Gaz Automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 Makina , Kavajë

A KLAS 180 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 12:29 Makina , Korçë

Super makine

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:00 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:49 Makina , Tiranë

mercedes c klas 220 naft evo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Audi A5 SportBack 4 Dyer 3.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 Makina , Tiranë

Golf 7+ 2017

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:30 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 SportBack 4 Dyer

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 Makina , Korçë

Benc 190 Viti 91 Motor 2.0 Nafte

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:24 Makina , Lushnjë

OKAZIONNN Mercedes Benz C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz c280 benzine Gas

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

69 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Range Rover Vogue 3.0 2014

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E350 amg avandgarde

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:10 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:08 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK 220.

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:01 Makina , Tiranë

Golf 7.5 GTD Fabrike

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:25 Makina , Fier

Mercedes benc 208 d

2 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:15 Makina , Tiranë

�� SHITET 2011 C Class Mercedes-Benz C300 PANORAMIC me targa

8 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 Makina , Vlorë

Mercedes Benc E Clas 220 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:36 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:10 Makina , Korçë

����Mercedes C200 Kompressor AMG LINE����

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:46 Makina , Tiranë

SHITET E CLASS 250 4×4

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:44 Makina , Tiranë

Skoda Octavia Automatik 2016

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:53 Makina , Tiranë

Mercedez benc W210 E270

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benc C-Class 204

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:38 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:04 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:17 Makina , Tiranë

shitet 0683655766

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 01:16 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 19:10 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:20 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 16:00 Makina , Tiranë

SHES BENC MERCEDES C200 BENZIN GAZ

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benc në kategorinë Makina
  • benc në kategorinë Makina | Seat
  • Benc në kategorinë All Category
  • benc në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • Benc në kategorinë Automjete
  • benc 220 në kategorinë Makina | Fiat | Bravo
  • Benc në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLA-Class
  • Benc në kategorinë Makina | Rover
  • Benc në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • benc në kategorinë Makina | Honda | CR-V

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione