Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina 2021 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina 2021,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina 2021 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:53 Dyqani Makina , Durrës

2021 Mercedes Benz GLE 350 AMG Package 6700km

69 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE-GAZ -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350,Viti 2014,camera 360,full option

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Benz s class - 11

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina , Korçë

❌SHITET E350 CDI AMG-LINE/AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Makina , Durrës

Volkswagen Golf-GTD 2011 Automatike

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 Makina , Durrës

Okazion Cls 350 Full Option Amg Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Makina , Elbasan

Okazion Subaru Impreza super gjendje!

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:26 Makina , Tiranë

����FORD KUGA 2.0TDCI TITANIUM S 4WD SUPER FULL

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:49 Makina , Tiranë

⚠️ C class 2007 - 7300€ ⚠️

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:37 Makina , Tiranë

Caddy gjendje perfekte

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:42 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 FULL OPTION

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 Dyqani Makina , Elbasan

Audi A4 2.0 TDI

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 Makina , Berat

VW GOLF 7 PANORAM

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:34 Makina , Durrës

❗️Mercedes Benz S580 L Presidencial❗️

197 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:29 Makina , Elbasan

�� GLK 220 - 4MATIK - BLUETEC-124 KM/ORIGJINALEEEE

17 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:29 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION / FULL EDITIOM / EURO5 DPF

8 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Makina , Korçë

BMW 523i, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:01 Makina , Tiranë

Ml 350 bluetec 4 matic 2013 ����

17 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:30 Makina , Durrës

OKAZION VW PASSAT SE 2013 ��

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:48 Makina , Durrës

VW PASSAT SE 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:08 Makina , Tiranë

Shitet touran 1.9 (gjendje perfekte)

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 21:24 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET/NDERROHET Tiguan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 17:48 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN PHAETON-08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 17:45 Makina , Tiranë

MASERATI QUATTROPORTE-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Sht 16:21 Makina , Tiranë

Audi a3 Look Rs3 2009 1.4 Benzin ��

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Sht 11:58 Makina , Tiranë

Cls 350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 11:35 Makina , Tiranë

⚠️ C class 2007 - 7300€ ⚠️

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 00:13 Makina , Pogradec

OKAZION������

6 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 18:55
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:36 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-trailer) 2.5 Benzin-Gaz Super fullllllll

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 16:36 Makina , Tiranë

Bmw X5 4.0D X-Drive Bi-Turbo M Paket Fullll

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 09:00 Dyqani Makina , Durrës

Shitet 2010 Mercedes-Benz C300 4 Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Sht 23:30 Makina , Durrës

SHITET BENZ E200 BLUETEC VITI 2015 AUTOMATIK

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 22:16 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 SUPER OKAZION FULL

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:19 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz W204 250 cdi

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 14:36 Makina , Tiranë

VW PASSAT CC DIESEL

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 16:56 Makina , Tiranë

SHITET ML 350 2015 4matic (AMG LOOK)

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 15:12 Makina , Shkodër

Mercedes Benz V250 2015

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 20:12 Makina , Elbasan

Rast i shkelqyer Rav42011!

8 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Seres 3, 100% Elektrike, 0 Km, Okazion

33 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 12:14 Makina , Elbasan

Shitet Dodge Caliber Automat Benxin Gaz 5800 euro

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina 2021 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione