Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Model tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


25 Maj 18:13 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

Skuter 125 cc - Scooter 125 cc - Motorr me 2 rrota 125cc

1 EUR

25 Maj 17:39 Auto sallon Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ZONTES 350M -2023 -0KM

5 000 EUR

Shitësit të Besuar
25 Maj 15:43 Auto sallon Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Okazion Scooter ZonDoo

39 000 LEK

Shitësit të Besuar
21 Maj 21:54 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorri .model XM 150cc viti 2023

3 200 EUR

16 Maj 23:08 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Scooter

1 000 EUR

13 Maj 17:22 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Nave n65

350 LEK

08 Maj 12:43 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SHITET Segway-Ninebot Kickscooter F40

38 000 LEK

08 Maj 12:38 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet yamaha majesty 150

1 600 EUR

03 Maj 17:26 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Skuter Elektrik

200 EUR

01 Maj 20:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Nas Max-x me 1500 km akull i ri OKAZION

2 800 EUR

29 Pri 14:41 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet motorr

1 150 EUR

25 Pri 23:55 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Electric scooter

450 EUR

23 Pri 17:14 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

Skuter 125 cc - Scooter 125 cc - Motorr me 2 rrota 125cc

1 EUR

21 Pri 15:05 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter

170 LEK

18 Pri 13:56 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Fier

Skuter elektronik

200 LEK

15 Pri 21:43 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet

09 Pri 05:18 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik

800 EUR

04 Pri 11:38 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Yamaha x max 2009

1 800 EUR

03 Pri 17:38 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter

200 EUR

03 Pri 14:42 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

125 skuter

2 000 LEK

02 Pri 22:26 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter

250 LEK

02 Pri 10:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter

200 EUR

01 Pri 01:44 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Scooter Boesport

850 EUR

30 Mar 14:53 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

Skuter 125 cc - Scooter 125 cc - Motorr me 2 rrota 125cc

1 EUR

29 Mar 19:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayang

29 Mar 09:32 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter

250 EUR

28 Mar 08:45 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

100 000 LEK

26 Mar 11:30 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Honda Viltus Nm4

11 000 EUR

25 Mar 12:31 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Skuter 125

2 000 LEK

23 Mar 16:42 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

Skuter 125 cc - Scooter 125 cc - Motorr me 2 rrota 125cc

1 EUR

23 Mar 08:07 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Nas max-x

2 950 EUR

21 Mar 16:37 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Scooter

250 EUR

20 Mar 13:21 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Beverly 500cc

2 800 EUR

12 Mar 14:15 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Shitet Scoter Milano Rex

1 200 EUR

11 Mar 18:30 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Boorgman 400cc

950 LEK

11 Mar 09:42 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Lushnjë

Scooter Milano Rex 125 cc

120 000 LEK

09 Mar 17:10 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Okazion Motor Lonxia 72 cc

08 Mar 17:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motor Hauje 150 cc

3 950 EUR

03 Mar 13:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet skuteri

200 EUR

03 Mar 00:38 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shesim motorra te ardhur nga Zvicra

1 EUR

01 Mar 15:59 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr elektrik Mangoostem/Citycoco

1 130 LEK

27 Shk 20:13 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter si I ri

600 000 LEK

27 Shk 16:38 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr elektrik Mangosteem/Citycoco

1 130 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione