Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 19:58
Linku:
Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Malësi e Madhe

DAYANG 2023

140 000 LEK


Dje 08:32 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Kamaleca per motorr

100 EUR

Dje 08:15 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Papaq

110 000 LEK

26 Maj 20:10 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

!!!Shitet/Ndrrohet (me motorr)!!!

6 000 EUR

26 Maj 17:40 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang 125cc injeksjon

1 100 EUR

26 Maj 12:03 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Brandnew 2023 Bajaj Pulsar NS200

2 000 EUR

25 Maj 18:18 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

ATV MOTOR MOTORR QUAD 49CC,125CC,200CC,250CC,300CC

1 EUR

24 Maj 00:40 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·   ·  Shkodër

Trinty

10 000 LEK

22 Maj 13:55 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayang125cc

900 LEK

22 Maj 13:30 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Dayagn125cc

900 LEK

18 Maj 03:09 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Yiying  ·  Lushnjë

SHITET

3 000 EUR

17 Maj 23:37 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Nipponia  ·  Tiranë

Shitet Nipponia 2024 125cc i sapo blere

1 400 EUR

17 Maj 23:34 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Shitet motorri

550 LEK

17 Maj 15:07 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr city coco elektrik

900 EUR

16 Maj 18:56 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

1 LEK

16 Maj 17:43 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Korçë

Shitet motorr honda 110 cc

200 LEK

16 Maj 15:10 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Tirane

1 400 EUR

15 Maj 12:07 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

SHES DAYANG 100 CC 2020 ME LETRA TPAGUARA

750 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 15:16 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

80 LEK

13 Maj 18:04 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

100 000 LEK

11 Maj 12:44 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Motorr Elektrik 2023

8 000 EUR

10 Maj 20:10 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Karrel 600€

600 EUR

04 Maj 21:56 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Okazjon Dayang 125 injeksjon

1 300 EUR

02 Maj 20:59 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

800 EUR

28 Pri 16:32 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet

50 LEK

24 Pri 17:12 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Yinxiang  ·  Durrës

Shitet yangxing 125cc okazion

130 EUR

24 Pri 17:00 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

dayang 125cc

800 LEK

24 Pri 16:23 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

100 000 LEK

24 Pri 08:01 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Shkodër

Karroce elektrike

700 EUR

23 Pri 20:59 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Yinxiang  ·  Tiranë

Shiten Motorrat

1 200 EUR

23 Pri 08:05 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Karroce elektrike

700 EUR

21 Pri 12:26 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

shitet motorr i viteve 70

500 EUR

18 Pri 15:35 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Tiranë

Dayang

1 100 LEK

18 Pri 08:51 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

100 000 LEK

18 Pri 03:25 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Korçë

I mbajtur si motor

200 LEK

17 Pri 16:18 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Korçë

Motor

200 LEK

16 Pri 19:58 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Dayang  ·  Malësi e Madhe

DAYANG 2023

140 000 LEK

14 Pri 06:08 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motori 125cc

1 000 EUR

12 Pri 13:22 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Elektrik

100 000 LEK

06 Pri 23:09 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete me bateri

70 000 LEK

04 Pri 15:41 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Daytona 125rs

1 200 LEK

02 Pri 08:56 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr elekteik

100 000 LEK

31 Mar 15:27 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Vlorë

Shitet motorri

500 EUR

30 Mar 14:57 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Has

ATV MOTOR MOTORR QUAD 49CC,125CC,200CC,250CC,300CC

1 EUR

28 Mar 11:12 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Shitet motorr

1 250 EUR

28 Mar 11:04 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Shkodër

Motorr

1 250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione