C220 2009 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C220 2009,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C220 2009 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:46 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:04 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:03 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 ,

Mercedes - Benz C220 CDI Bluetec 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

Mercedes C220 dizel

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:28 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 ,

SHITETT MERCEDES C220 2009 AUTOMAT ELEGANCE FULLLL

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:55 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:55 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line, Individual Full,Ndrrim

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:00 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 ,

SHITET AUDI A4 2.0 TDI I 2009

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 03:44 ,

Benz C 220 cdi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 23:44 ,

❌❌HONDA 2.0 NAFTE VITI 2009 full ❌❌

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 18:34 ,

!!!!!OKAZIOOONNNN!!!!!!!!

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 12:54 ,

C220 Full Look AMG Fabrikisht

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 12:47 ,

C220 CDI W204 automat 2009 portobagazh

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 12:45 ,

Shitet Mercedes C220 Nafte Automatik Viti 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 12:22 ,

Mercedes-Benz ML 350CDi Bluetec 4Matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 01:35 Dyqani ,

⛔️⛔️Shitur ��⛔️⛔️

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 00:35 Dyqani ,

⛔️SHITUR��PER CMIME OKAZION VIZITONI LINKUN ME POSHT

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 15:01 ,

MERCEDEZ BENZ C220 AVANGARD

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:44 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 08:47 ,

Shitet / Nderrohet Mercedes Benz W212 E350CDI Pa takse luksi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:52 ,

shitet nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 15:43 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 15:43 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 15:42 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:10 ,

S-class lungo 2009 3.5 benzin nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 15:44 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:02 ,

Mercedes-Benz C220 CDI Viti 2009 Okazion

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:11 ,

vw pasat cc 2.0t 6.000€❌OKAZION❌

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 12:47 ,

Mercedes Benz C220 (Shitet & Nderrohet)

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 18:45 ,

Shitet Mercedes-Benz W204 C220 CDI

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 09:27 ,

Mercedes-Benz Look Amg dizel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 16:23 ,

Benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:12 ,

Mercedes Benz 220 dizel 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 00:09 ,

Benz c220

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 10:44 Dyqani ,

Shitet Volkswagen Tiguan Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 18:52 ,

C Class C220 BE/Mundesi nderrimi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 17:52 ,

Benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:29 ,

Shitet Mercedes C220 Manual 2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C220 2009 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione