Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel corsa 2006 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa 2006,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa 2006 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:05 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

OKAZION FIAT PANDA 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lushnjë

SHITET Mercedes Benz B class AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:56 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:56 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

SUPER GJENDJE OPEL CORSA 1.2 BENZIN/GAZ

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:39 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga motorr kambio garanci Automat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford focus 2013 1.6 naft kambio manual

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON 2.0TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon AUTOMAT me dogane

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin-Gaz automat

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO PANORAMA

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:43 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford focus C-max Benzine / Gaz Automat

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

���� Volkswagen Golf V Plus DSG ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS AUTOMAT 2007 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:53 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E 350 bluefficent Coupe panoram amg packet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:27 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Elbasan

Audi S3 fabrike 310hp 100 mij klm origjinale m ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:27 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d M5.0d look origjinal panoram full m ndrrimi

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

Shitet Range Rover Evoue 2.2 naft automat

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

C 180 BENZIN+GAZ 2006 SUPER GJENDJE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

TRANSPORTER 1.9 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C 180 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2006 nderrohet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

��C230 Automat 2007 W203��

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2006 7 vende nderrohet

5 085 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 automat 2006 nderrohet

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 3.0 tdi, viti 2014 cmimi 13800 euro

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:31 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730D - 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF5+ 1.9TDI���� OKAZJOOOON!!!!

3 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 SportBack, 2.0 Nafte, CeL : 0692126959

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet VW Golf 5

5 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:13 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK ZFR5F

601 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa 2006 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione