Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina viti 2000 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina viti 2000,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina viti 2000 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:51
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 CDI W210

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 14:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:51
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 CDI W210

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:46 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Automat Ford c Max

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

✅��OAKZION C220 CDi Nafte Manuale Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 15:57 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

VW TOUAREG 3.0 TDI 2011!!!

13 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:43 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

850 euro me letra shiko fotot

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shes makine

120 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 20:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

Mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 20:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Berat

Okazion Discovery 2.5t

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 15:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Sarandë

C Class 2012 Benzin-Gaz Brc

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Qer 11:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Lezhë

Audi A3 Okazion

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 13:53 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Shkodër

Okazion Shitet VOLVO S80 nafte

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Vlorë

OKAZION!!!!!!!!!! SHITET FIAT PUNTO 1.1 BENZIN

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 12:26 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Fier

Alfa romeo 156

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 06:08 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Berat

Scania380

27 EUR

12 Qer 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes benz c180 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Qer 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

E class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 17:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

E class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 4. 1.9 Diesel.

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 21:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 4 1.6 Benzine

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Elbasan

E class

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 23:57 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet freksion per polo benzine 1.4 e viti 2000 - 2001

100 LEK

05 Qer 14:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❗️❗️SHITET GOLF❗️❗️

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 13:18 Makina  ·  BMW  ·  Z3  ·  Berat

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❗️❗️SHITET❗️❗️

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 19:46 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Berat

Ford cmax

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 19:39 Makina  ·  BMW  ·  323  ·  Berat

Shes BMW 323I viti 2000 benzine/ gas 3700 eur.

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 12:06 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Dibër

shitet ose ndrohet BMW E36 cabriolet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Shitet benz mercedes e clas 2016 nafte 200

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

Mercedes Benz E-Class viti 2000

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 19:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B klas 2.0 turbo brezin/gas

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 17:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

VW Beetle 1.9 Letrat per 2 vjet ,goma treja sherbimet e bome

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 00:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 21:53 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

✅Toyota Yaris✅ 1.3 Manual Viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:50 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

✅Toyota Yaris✅ manuale 1.3 Viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 21:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

✅Toyota Yaris✅ 1.3 Benzin viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 20:10 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

KIA SPORTAGE FULL OPTION!OKAZION!!

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Elbasan

A clas 160 Benzin Viti 2000 Manual

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 00:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 viti 2016 20 tdi

14 900 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 22:09 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Vlorë

Shes bmw seria 3

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend Okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:05 Makina  ·  Fiat  ·  Marea  ·  Korçë

Fiat Marea Weekend okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Mercedes A Classe 1.7 Avangarde

12 999 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 20:28 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Shitet ndrrohet Audi S8 D2

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 15:59 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Lushnjë

Bmw x1 sdrive 18d 2010

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

Shitet ose ndrrohet W220 S320

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Vlorë

Vw Lupo Benzin Gas

15 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina viti 2000 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione