Golf 5 gtd | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 117

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 gtd,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 gtd Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:43 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:00 ,

VW GOLF 5 - 2.0 GTD - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:35 ,

Golf 5 automat 1.9 Tdi .

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

Golf 5 2.0 Automatik Full Opsione

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 ,

����Audi A3 SLINE FULL Panorama DSG Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:08 ,

VW Golf 5 GTD•Viti 2007•Kamjo manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:04 ,

GOLF 5 2.0 TDI LOOK GTD

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:15 ,

Golf 4 1.6 SR Benzin-Gaz Okazion Mundesi nderrimi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 21:53 ,

Golf V

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 08:47 ,

Shitet / Nderrohet Mercedes Benz W212 E350CDI Pa takse luksi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:37 ,

Audi A3 FULL Panorama DSG TDI Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 17:46 ,

Golf 5 GTD

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 07:55 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:52 ,

GOLF 5 1.9 DSG LOOK GT ORIGJINAL

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:51 ,

WV Golf 5 GTD Kambio Automatike

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 13:20 ,

Golf 5 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 13:11 Dyqani ,

U SHIT!! 73000KM Golf VII 1.6 TDI (LOOK GTD 2020)

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Shk 10:27 ,

GOLF

5 500 EUR Çmimi me zbritje

11 Shk 09:05 ,

Golf 5 GTD

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 08:55 ,

Shitet Ose Kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 02:26 ,

Golf 5 GTD

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:46 ,

Golf 5 GTD

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 00:53 ,

Golf 6 1.6 TDI (okazion) !!!

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 17:28 Dyqani ,

U shit,,,Volkswagen Golf 5 2.0 GTD 2006 automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 11:56 ,

GOLF 5 2.0 GTD

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 16:30 ,

Golf 5 1.9 Look GTD

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 01:11 ,

Shitet Golf 5 Gtd

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 01:10 ,

VW Golf V GTD

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 01:02 ,

Okazion golf 5 GTD

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 16:13 ,

Golf 7 GTD

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 15:52 ,

GOLF 7 GTD 2016 FULL OPTION (Jo tregtar)

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Maj 13:31 ,

GOLF 5 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT GTD

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 07:40 ,

Golf 5 GTD 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 01:00 ,

Shitet Golf 5 Full Opsion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 21:05 ,

Golf 5 vw

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 14:55 ,

Golf 5 2.0 GTD

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 14:07 ,

Shitet Golf 5 GTD SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 19:46 ,

Shitet VW Golf 5 GTD

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:41 ,

VW GOLF 5 GTD 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 22:08 ,

Golf V 2006 2.0GTD

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 14:48 ,

VW Golf V 2.0 GTD

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:29 ,

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Jan 18:29 ,

Golf 5 1.9 TDI look GTD

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Jan 19:28 ,

OKAZIONNNN GOLF 5 GTD 6+R- 4000EURO

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 15:53 ,

Golf 5

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 gtd | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione