Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:48
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet golf 6 motorr 1.6 nafte automatik

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:06
Linku:
Makina , Elbasan

Ford fusion 1.4 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:49
Linku:
Makina , Elbasan

SHITET PORSCHE CAYENNE PLATINUM EDITTION

26 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 17:11
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 11:31 Makina , Elbasan

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6-2013

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:31 Makina , Elbasan

AUDI Q5 2.0 T QUATRO-Automatik-2011

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:31 Makina , Elbasan

BMW 320 TDI-AUTOMAT-2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:30 Makina , Elbasan

Super Mjet

35 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:27 Makina , Elbasan

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:14 Aksesorë dhe Orë Unisex , Elbasan

Varse floriri

1 EUR

Sot 11:11 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina , Elbasan

Bmw 528I

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:00 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

Shitet Magazine Elbasan

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:57 Apartamente , Elbasan

SHITET ��

Numri i dhomave: 5
Sot 10:57 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
Sot 10:57 Makina , Elbasan

��OKAZION��Full,opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:53 Artikuj për koleksion , Elbasan

Superknife USA

1 EUR

Sot 10:50 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Elbasan

Ora per pjese

1 EUR

Sot 10:47 Makina , Elbasan

Ml 280 shitet nderrohet

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:47 Makina , Elbasan

M-B 320 CDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 Apartamente , Elbasan

Hyrje ne Golem Det

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:47 Apartamente , Elbasan

Appartament ke Meteorit perball Xhepes

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:41 Makina , Elbasan

Audi A8 L 3.0 nafte Quattro 2012 EXTRA FULL OPTION

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34 Makina , Elbasan

Golf 1.9 nafte.

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:34 Makina , Elbasan

C.klas.benzin.gaz.

8 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:31 Makina , Elbasan

Polo.benzin.gaz.

1 490 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31 Makina , Elbasan

Reno.kabrio.

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:31 Makina , Elbasan

Opel.1000 benzin.

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina , Elbasan

Ml 350 2010 blutec 4matik

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Makina , Elbasan

Audi Q5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Elbasan

Gl 350 blutec 2011

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:25 Makina , Elbasan

Ml 350 Diesel 2014 full opsion

20 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:15 Shtëpi , Elbasan

Shitet ndertesa dy -kateshe

Numri i dhomave: 3
Sot 10:12 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat 2006 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:12 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Glk 220 CDI 4 MATIC

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina , Elbasan

Shitet ford fiesta 1.4 nafte okazion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:09 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Elegance Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Makina , Elbasan

Fiat 1.2 benzine 2007

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione