Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 12:15
Linku:
Apartamente  ·  Elbasan

Shitet shtepi 1+1

3 100 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 05:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

✅️ Bmw 530 F10 ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Dje 00:36 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Disje te ndryshem

Dje 00:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz 204

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:32 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Ford Kuga

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:23 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Elbasan

Lancia.2010.

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:22 Makina  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Elbasan

Peugeot.1007.1.4 nafte.

1 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:22 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Elbasan

Pezho.

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Caddy Max

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Benz C204

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:18 Makina  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Elbasan

Shitet hyundai ix20

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 23:51 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Okazion Audi A3

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

❗️SUPER OKAZION E CLASS 2.2 NAFTE 2011❗️

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 22:58 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Skaf Viti 2020

33 000 EUR

18 Korr 22:47 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Goma me gjithe disqe

600 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 22:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Elbasan

��Shitet Ford FOCUS-C MAX��

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:35 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Elbasan

Iphone 12 mini

250 EUR

18 Korr 22:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Mercedes ML350 BlueTec

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 22:34 Punë  ·  Të tjera  ·  Elbasan

ofertë kredi

18 Korr 21:39 Apartamente  ·  Elbasan

Shitet apartament 1+1

Numri i dhomave: 2
18 Korr 21:17 Celular dhe Telefona  ·  Nokia  ·  3310  ·  Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

18 Korr 21:09 Të tjera  ·  Elbasan

ofertë kredi

1 000 EUR

18 Korr 21:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 naft 1.6

6 300 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Elbasan

ford 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercdez Benz / E280 / Automat /2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 19:58 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Laptop/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptop core i7 Hp 8570p

140 EUR

18 Korr 19:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

C 200 benzin gaz full opsion

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 19:55 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Elbasan

Lancia musa

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 19:49 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Geox Loafers (Kepuce verore)

4 100 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 18:37 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Elbasan

FIAT 500X Benxin-Gaz 4x4 AUTOMAT VITI 2017

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Korr 18:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

MERCEDES-BENC GLK VITI -15 AUTOMAT 2.2CDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

MERCEDES E-CLAS VITI-10 NAFT 2.2 CDI AUTOMAT

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 5 OKAZION

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 15:05 Të tjera  ·  Elbasan

Vaj Ulliri 100% BIO

650 LEK

18 Korr 14:35 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  180-90  ·  Elbasan

Fiat 1300 dt super

14 EUR

18 Korr 14:16 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Elbasan

Suzuki gsxr 750 k9

18 Korr 14:10 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy A72  ·  Elbasan

Samsung galaxy a72

1 EUR

18 Korr 14:09 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Korbsa nardi.c5

1 400 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 14:06 Të tjera  ·  Elbasan

Group pompe sperkatese

200 LEK

18 Korr 14:06 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Plug 3 vesh

950 LEK Çmimi me zbritje

18 Korr 13:57 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Mercury  ·  Elbasan

Gommone 6 m

23 000 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 13:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Elbasan

S Klas 550 2014 luk AMG 63

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione