Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disje alumini - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disje alumini,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disje alumini Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

SHITET AUDI A4 2.0 TDI E SAPO TARGUAR VITI 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:56 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI +2 1.5 NAFT PANORAM FUNDI 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

SHITET AUDI A4 2.0 TDI SLINE FUNDI 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 2.0 TDI VITI FUNDI 2009 E SAPO ARDHUR NGA ITAL

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:42 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

SHITET HONDA CR-V 2.2 NAFT 4X4 FUNDI 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:36 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET CADY MAX 2.0 TDI MOTORR TEK BOSHT. I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf 1.6 benzin-gaz

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY LIFE 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford.Mondeo.2.0.Gaz.Benzin.

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:02 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan 1.5 cdi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:02 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

Fiat bravo

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 12:17 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Naft Automat 2012 Panoram Full

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 10:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volxvagen Golf 2.0 Naft Automat 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 23:47 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Okazion 2200€

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 17:11 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Yaris Okazion ��131Mij km ��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 16:29 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat Bravo 1.4T 150 Hp

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Mercedes Benz C220 Naft Automat 2006 Gjermanie

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE “TRENDLINE” VITI 2012 I SAPO ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 ����

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 09:39 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

DISJE DISQE ALUMINI

55 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 23:53 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Lushnjë

Fiat Bravo 150 Hp Sport

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes Benz 1.8 Benzin Gaz Automat Gjermanie

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes Benz [W203] me portobagazh

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fokus

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Okazion Vito 2.2 2011 Lungo

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 21:38 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Kavajë

OKAZION!! RANGE ROVER EVOQUE 2015

17 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
09 Qer 17:16 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Tiranë

Mazda 2

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 20:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V GTD ����

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 18:44 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini Cooper.1.6Naft2007.Automat.Full.Tirane.4.500€.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 12:46 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat Bravo Sport 150Hp

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 00:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

SHITET! E 300 BlueTec. Cmimi i diskutueshem nga afer

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 18:22 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

���� SHITET SUPER LANCIA MUSA 1.4 BENZIN 2012 ( + NDERIM )

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

Shitet M L

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 21:48 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

Shitet Citroen C4 2007 full Option

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Maj 19:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Shitet Golf 6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 06:57 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Lezhë

Shitet 6+ 1 automat benzin gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 15:48 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Renault Megane

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 16:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf Manual ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 15:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDEZ BENZ C

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

MERCEDEZ BENZ C

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:31 Të tjera  ·  Librazhd

Shes

180 LEK

21 Maj 13:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

!!!Shitet Passat 1.9tdi i e kuqe Okazionn!!!

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 20:49 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

���� SHITET SUPER TOYOTA YARIS 1.33 BENZIN ( + NDERIM )

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

��ford focus��

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 12:47 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 23:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi a3 sport black

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 15:32 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

☺️Ford focus☺️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 18:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
11 Maj 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion Passat 2.0 Automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disje alumini | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione