Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Sarandë

Acura , 8
Alfa Romeo , 22
Audi , 337
BAIC , 1
BMW , 207
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 9
Citroën , 60
Dacia , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 6
Dodge , 8
Fiat , 113
Ford , 215
Honda , 15
Hummer , 2
Hyundai , 61
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 5
Jeep , 16
Kia , 15
Lada , 2
Lancia , 10
Land Rover , 48
Lexus , 1
Lincoln , 3
Maybach , 1
Mazda , 16
Mercedes-Benz , 1319
MG , 3
MINI , 7
Mitsubishi , 30
Nissan , 101
Opel , 150
Peugeot , 80
Porsche , 16
Renault , 95
Rover , 7
Saab , 4
Seat , 43
Škoda , 15
Smart , 120
Ssangyong , 9
Subaru , 1
Suzuki , 65
Toyota , 384
UAZ , 1
Volvo , 19
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 13:15
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Sarandë

BMW 535i Sedan X-DRIVE Bi-Turbo 302 HP (gjendje perfekte)

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Sarandë

Caddy 1.9

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Sarandë

Seat Leon ‼️

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Sarandë

❌️C 220 cdi 2008 Automat Panoramic❌️

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:09 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Sarandë

Fiat Grande Punto

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:51 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

2007 Opel Zafira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 07:20 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 07:20 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Sarandë

Mundesi Nderrimi*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 07:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Mund të Nderrohet ▪︎Ford Fokus *1.6 Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:58 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Sarandë

Shitet Toyota Auris Hybrid

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 21:49 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

Okazion Honda 8 vende, benzin gaz, automat, super gjendje

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 21:49 Makina  ·  Honda  ·  Odyssey  ·  Sarandë

���� HONDA ODYSSEY 8 VENDE BENZIN GAZ

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 21:23 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Sarandë

AUDI A5

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 20:10 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Sarandë

Bmw 320d xdrive

4 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:08 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

Toyota yaris 2012

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 19:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Ford focus

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 19:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Sarandë

Mercedes Benc. C300 4Matic

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Sarandë

Mercedes-benz (cupe) kamjo 7g

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:15
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Sarandë

BMW 535i Sedan X-DRIVE Bi-Turbo 302 HP (gjendje perfekte)

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 12:25 Makina  ·  Audi  ·  QUATTRO  ·  Sarandë

�� Q8 50 TDI*Quatro 3x Sline * ��*

8 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Korr 12:25 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Sarandë

�� Q8 30 TFSI* Quatro 3x Sline * ��*

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 19:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Okazion Shitet Ford Fokus 2009 naft 1.6

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:43 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Sarandë

Shitet Audi A8 look S8 Quatro

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 22:10 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

okazion yaris toyota

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

Smart forTwo 2015 Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Korr 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Sarandë

Touareg 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Shitet opel astra

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 16:40 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Sarandë

SHITET

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 22:02 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Sarandë

shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Korr 21:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Ford Focus

2 770 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 21:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Makine ne shitje

15 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 19:14 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Sarandë

Shitet Mitsubishi L200

6 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 19:12 Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Sarandë

Shitet toyota 4 runner

6 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Sarandë

Shitet Ml 270

3 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 15:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Sarandë

Shitet passat cc viti 2009 gas/benzin

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 14:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Sarandë

Shitet passat cc gaz/benzin

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 08:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Sarandë

Audi Q5 2014

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Sarandë

Eklas 211 Avangard

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 15:49 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Sarandë

Shitet BMW X3 benzine-gaz,ne gjendje shume te mire

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 11:10 Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Sarandë

Citroen Berlingo

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Korr 18:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Sarandë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE "2011"

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 08:04 Makina  ·  Porsche  ·  959  ·  Sarandë

Per here te pare ne Shqiperi

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 00:21 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Audi a4

7 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 17:15 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Sarandë

Shitet Fiat Panda 2005 Sarande

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 17:05 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Sarandë

Toyota rav4

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 14:58 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Sarandë

Porsche Cayenne 4.5BITURBO

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 12:45 Makina  ·  Peugeot  ·  208  ·  Sarandë

Shitet, Peugeot, automatike

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 21:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Sarandë

shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 20:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Sarandë

Mercedes Benz Sprinter 216 CDI 313/316 AN

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Sarandë

Mercedes Benz E320 4Matic AN

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione