Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Korr 14:25
Linku:
Apartamente  ·  Sarandë

SHITJE Apartament 2+1, Sarande

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 06:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Shitet, Apartament 2+1, Sarandë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE SARANDE 162.000 EURO

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE SARANDE 152.000 EURO

152 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SARANDE 150.000 EURO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Sarandë

SHITET HOTEL 3 KATE NE SARANDE

2 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

��Shitet Garsionere ne Sarande, Sip:30 m2��

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

�� APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE SARANDE

130 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:46
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Shitet, Apartament 2+1, Sarandë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Sarande, shitet apartament 1+1 tek Santa Quaranta

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 06:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

Garzoniere me pamje nga deti per shitje ne Sarande

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 02:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

SARANDE, OFROJME SUPER APARTAMENT LUKSOZ PER SHITJE!

320 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Sarandë

APARTAMENT MODERN 2+1+2 PER SHITJE NE SARANDE!

500 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 23:08 Apartamente  ·  Sarandë

Apartament 2+1 me pamje nga deti

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione