Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Sarandë

Agila , 3
Antara , 3
Astra , 44
Combo , 1
Corsa , 22
Frontera , 2
Kadett , 5
Meriva , 10
Mokka , 1
Signum , 1
Tigra , 8
Vectra , 4
Vivaro , 3
Zafira , 41

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Korr 12:51 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

2007 Opel Zafira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:10 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Shitet opel astra

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 03:15 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 00:20 Makina  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Sarandë

Opel Mokka/Buick Encore

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 23:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

opel corsa

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 21:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 09:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

SHITET OPEL ASTRA 1.7 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Pri 12:36 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Shitet opel zafira

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 07:27 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Opel Zafira Viti 2003, 2.0, 200.000KM

200 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 22:55 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel astra

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 14:18 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel Astra 2011 - Landi Renzo G/B

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 22:45 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Sarandë

Shitet Opel Agila

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 17:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa 1.0cc

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 23:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

shitet

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 10:58 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Sarandë

Opel meriva

3 300 EUR

25 Sht 21:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel Astra

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 22:51 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Sarandë

Opel Signum 2.2 Automatik!

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 17:20 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Sarandë

Shitet nderrohet me automat

28 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 21:20 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel

1 900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 02:01 Makina  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Sarandë

Opel Kadett 1000 Retro

1 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 00:39 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Opel zafira,1.6—benzin&gas, super ekonomike///2200€\\

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 12:47 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Opel zafira (gas-benzin) ,okazion:: 2200 €€€

2 200 EUR

20 Jan 19:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Shitet Makine Opel Corsa -3000 Euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 22:29 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Opel Zafira 1.9 Dizell

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Dhj 11:43 Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Sarandë

Shitet Opel Vivaro

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 11:22 Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Sarandë

Shitet Opel Vivaro

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 04:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel Astra 1.9 viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 14:33 Makina  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Sarandë

Opel Kadett 1000 (retro) makine antike 70-tat

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 11:46 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Opel zafira 1.7 Nafte me dogane te paguar

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 12:11 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Opel zafira

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:36 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Sarandë

shitet.

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 10:14 Makina  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Sarandë

Opel Kadett (makine antike vitet 70)

1 LEK

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 16:41 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

0693278023

1 900 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 07:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel corsa

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 07:49 Makina  ·  Opel  ·  Tigra  ·  Sarandë

Opel tigra

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 23:29 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel corsa

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 14:41 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel coras 0696816594

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 19:39 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Sarandë

Shitet Opel Meriva 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 12:14 Makina  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Sarandë

Opel Kadett 1000 ( retro )

1 LEK

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 04:16 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Sarandë

OPEL meriva AUTOMAT

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 22:25 Makina  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Sarandë

Opel Kadett 1000 1976 (makine antike)

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 21:05 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Sarandë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 09:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sarandë

Opel

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 17:23 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Shitet opel zafira fundi2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 23:21 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Sarandë

Opel antara

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 19:55 Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Sarandë

shitet Opel Vivaro 1.9 tdci viti 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 00:33 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Sarandë

Opel antara

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 10:06 Makina  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Sarandë

SHITET

3 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 22:31 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Sarandë

Zafira gaz; 7 vende;dogane paguar.

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione