Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 49
Aixam , 6
Alfa Romeo , 503
Alpina , 1
Artega , 7
Audi , 3512
BAIC , 5
Bentley , 4
BMW , 3347
Bugatti , 5
Buick , 8
Cadillac , 62
Chevrolet , 560
Chrysler , 256
Citroën , 844
Corvette , 2
Dacia , 53
Daewoo , 142
Daihatsu , 151
Dodge , 77
Ferrari , 3
Fiat , 2605
Ford , 4690
GMC , 32
Great Wall , 33
Grecav , 4
Honda , 466
Hummer , 90
Hyundai , 685
Infiniti , 41
Isuzu , 2
Jaguar , 421
Jeep , 329
Kia , 242
KTM , 2
Lada , 14
Lancia , 235
Land Rover , 255
Lexus , 38
Lifan , 1
Lincoln , 54
Lotus , 1
Maybach , 1
Mazda , 363
Mercedes-Benz , 14281
MG , 11
MINI , 560
Mitsubishi , 433
Nissan , 990
NSU , 1
Opel , 3688
Peugeot , 1354
Piaggio , 15
Pontiac , 4
Porsche , 658
Proton , 1
Renault , 1692
Rover , 96
Saab , 54
Seat , 744
Škoda , 456
Smart , 168
Ssangyong , 21
Subaru , 79
Suzuki , 440
Tata , 36
Toyota , 1208
Trabant , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 9399
Volvo , 998
Wiesmann , 1
Yugo , 3
Zastava , 4

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

19 Korr 23:02
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

‼️ Okazion Wolkswagen Tiguan‼️ 2.0 Gaz Benzine

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

VW GOLF 5 UNITED 1.6 BENZINE -GAZ

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 22:48
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Fier

Hyundai Sonata 2013 Gaz

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 07:02 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus 1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN AUTOMAT 2.0 BENZIN GAZ PRINC 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

*Mund te Nderrohet *Nisan Qashqai 2011* 1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Mundesi Nderrimi *Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkodër

Nmund te Nderrohet• Nisan Qashqai 2011•

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:54 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:54
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:54
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:54 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:53 Makina  ·  BMW  ·  645  ·  Tiranë

Bmw 645ci V8 Cabrio Look M6 4.5 benzin gaz

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:53 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:53 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Korçë

Nisan Qashqai 2011

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Mundesi Nderrimi *Ford focus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:51 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz & Benzine 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:49 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Shes Skoda Octavia 1.6 bezin + gaz

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:49 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Elbasan

Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Sarandë

Mundesi Nderrimi*Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Mund të Nderrohet ▪︎Ford Fokus *1.6 Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Gjirokastër

Nisan Qashqai 2011•*1.6 Gaz & Benzin*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjirokastër

Ford Focus ▪︎1.6 Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Vlorë

Mundesi Nderrimi *Nisan Qashqai 2011*1.6 Gaz&Benzine *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Ford 1.6Gaz/Benzinë 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 06:44 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet/Mundesi nderrimi ▪︎Ford focus *1.6 Gaz&Benzine 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:43 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:41 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Fier

DAIHATSU TERIOS 4x4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:37 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

Hyundai Santa Fe 2.7 Benzin Gaz / Automatic

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 BENZIN GAZ ����

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:31 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

Skoda Fabia , Automat, 1.6 Gaz+Benzine

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

���� Mercedes Benz C200 Kompressor Benzin Gas ����

6 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 06:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:19
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:18
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz C300

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:57 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

shitet opel astra automatik

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:50 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

1.1 benzin gaz i sapo hedhur impianti

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

✅��Volvo XC60 Automatike AWD 4X4 GAZ+BENZINE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 04:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Krujë

✅��E240 Gaz+Benzine Automatik 2005

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 04:28 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Berat

✅��Ford C-Max 2.0 Gaz+Benzine Viti 2011 Manuale

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:50 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara Automat Benzin Gaz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

VW caddy maxx 1.6 benzin gaz

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione