Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motorri - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorri,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj motorri Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz S350 CDI Bluetec

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:55
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 2010 250cc

2 700 EUR

Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:52 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

FORD RANGER 2.5 NAFT 4X4 MANUAL 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:50 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

BMW Xdrive 2014

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:50 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:47 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

✅AUDI Q3 / 2.0 TFSI��

13 345 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina ekonomike me qera/ rent a car albania/ golf 7 me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 automat 2011 Sline

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:43 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra - 07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

AUTOMATIKE me letra per nje vit

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 D -2013

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2012 Automat 2.2 Nafte, Zvicra, 7 vende

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:40
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 4MATIC

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Yamahaa Tmax 530sx

10 500 EUR

Sot 11:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet volkswagen passat

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive (3.0 Benzin-Gas)

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Shitet Honda Cb600f viti 2004

2 900 EUR

Sot 11:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTD

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:39 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive 3.0 Benzin-Gas

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport Hse Autobiography 2010 nafte

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:38 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

����SHITET����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf me qera Car rental/ car Hire/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Okazion!!Shitet Audi Benzin-Gas Q5 2.0 Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

1.9 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET/NDERROHET HONDA INTEGRA

7 000 EUR

Sot 11:31 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 35 TDI

20 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera tirana vW golf 7 economy cars for rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 2.2 Nafte Automatik Viti 2012 Zvicra ����

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E250 CDI 4Matic

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

SHITET WOLKSWAGEN JETTA 2012 7000€

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmv X3

18 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6 sline

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Shkodër

BMW 520D F10 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E class okazion

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2010 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

��2011 - BMW X1 18d XDrive

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 QUATTRO Full Options

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorri | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • motorri në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motorrino në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Motorrist në kategorinë Punë
  • Motorrist në kategorinë Biznes dhe punë
  • motorrino në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Motorrino në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • motorri në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco
  • Motorrin në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Motorrist në kategorinë Të tjera
  • motorri në kategorinë Shtëpi dhe familje

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione