Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota fuoristrada - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota fuoristrada,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota fuoristrada Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:50 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Librazhd

SUSTA PER FUORISTRADA 4x4

Dje 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE AMG PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 01:44 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

18 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:42 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Pogradec

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER GJENDJE

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Pogradec

TOYOTA AURIS NAFTE 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 21:30 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

okazion AUDI Q8 47.000 km 59.900 euro Shitet

59 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Qer 16:47 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT JETTA 1.6 BENZIN GAZ ✅✅

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 16:32 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Pogradec

✅✅NISSAN NOTE 1.4 BENZIN GAZ 2010✅✅

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI VITI 2010✅✅

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:29 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Pogradec

✅✅FIAT BRAVO 1.6 NAFT VITI 2010✅✅

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 16:28 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pogradec

✅✅RENAULT MEGANE 1.5 NAFT VITI 2011✅✅

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 11:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 260  ·  Tiranë

����SE260����SEL W126 Automat Benzinë1990 Gjëndia ORIGJINALE

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 09:03 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Pogradec

✅✅PEZHO 207+ 1.4 BENZIN GAZ 2013 ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 00:10 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson automat 2.0 nafte 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 13:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

AUDI Q5 2.0 NAFTE FULL EXTRA PANORAMIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 13:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW X5 3.5 BENZIN PA TAKS LLUKSI VITI 2015✅✅

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 13:00 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅✅NISSAN QASHQAI 1.5 NAFT VITI 2009 ✅✅

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ B CLASS 180 PANORAM 2010✅✅

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 15:24 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ 2013✅✅

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 08:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW x5 3.5 BENZIN PA TAKS VITI 2016✅✅

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 08:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Pogradec

✅✅BMW SERIA 3 320D 2.0 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 08:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.3 NAFT VITI 2008 ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 02:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT 2007 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 AUTOMAT VITI 2007✅✅

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 11:16 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

✅✅OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT VITI 2011 ✅✅

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN POLO 1.4 NAFT 2008 ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 13:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN GOLF 5 2.0 TDI ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 12:43 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 AUTOMAT ✅✅

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 10:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT VITI 2007✅✅

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 12:40 Makina  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Pogradec

DACIA LOGAN 1.6 BENZIN GAZ

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 16:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN POLO 1.2 BENZIN VITI 2009✅✅

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI VITI 2008✅✅

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

2013 Mercedes Benz c300

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:01 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.7 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 10:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.3 NAFT 2007✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 16:43 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Pogradec

✅✅FIAT BRAVO 1.4 BENZIN GAZ 2011✅✅

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 14:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ SLLON 290 NAFT ✅✅

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Shk 11:29 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Pogradec

✅✅OPEL INSIGNIE 2.0 NAFT VITI 2014 ✅✅

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 11:19 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Pogradec

✅✅FORD FIESTA 1.4 NAFT VITI 2010 ✅✅

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 19:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

shitet toyota yaris 1000 benzine

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 19:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

shitet golf 5 plus 3500 me dogan

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota fuoristrada | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione