Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr w204 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr w204,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr w204 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:23
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
22 Pri 22:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:37 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Pjese per Bmw X5 3.0D LOOK 2006 ORIGJINAL

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Full Options

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

OKAZION Opel Astra H Nafte 1.7

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:23
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  RS3  ·  Tiranë

SHITET AUDI RS3 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazion w204 -08

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

❌Okazion W204-08❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

Okaziooon bmw 730

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:36 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 Gaz/Benzin

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

Jetta 2013 , Automat , 2.5 Benzine 7000€ i diskutueshem

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:33 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kavajë

Nissan Qashqai 2010 , 5999€ i diskutueshem mundsi ndrimi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:36 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 FULL OPTION!

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Bar - Me Qira - Astir

2 400 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE 2+1 ME QIRA

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira tek ish fusha e aviacionit.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT LLUKSOZ 3+1 ME QIRA NE RRUGEN E KAVAJES

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C220 Viti 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepen me qera dy apartamente per airbnb tek stadiumi dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament ne shitje 2+1

207 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qira te Liqeni i Thate!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

AMBJENT PER ZYRA ME QIRA NE SELITE

2 500 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TE SHESHI WILLSON

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

VILE 2 KATESHE PER QIRA

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Garsoniere me Qira ne Selite!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QIRA

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek Rruga 5 Maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qira te Mine Peza!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ALI DEM!

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr w204 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione