Jawa | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 59

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jawa,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jawa Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Mar 09:48 ,

Shitet Jawa 350

2 490 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Mar 15:13 ,

Shitet motor jawa 350 kubik

700 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
16 Shk 12:39 ,

SHITEN JAWA OSE NDERROHEN ME VESPA..

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Jan 11:47 ,

Shitet jawa

30 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Sht 11:45 ,

Jawa mustang 50 cc

1 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Sht 13:29 ,

Jawa !!! U SHIT !!!! Faleminderit mer jep

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Gush 23:58 ,

Motor model Jawa 250 i vitit 1960

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Gush 11:06 ,

Jawa 250

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Korr 00:30 ,

Jawa 1965

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Korr 12:07 ,

Jawa 1965

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Mar 19:09 ,

Motor Jawa

400 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Gush 18:23 ,

Motor Jawa Epoce

500 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Nën 18:54 ,

SHITEN JAWA

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
22 Gush 21:40 ,

Super jawa 350

1 000 EUR

Viti: 1988
09 Korr 09:54 ,

JAWA 350

Viti: Më të vjetër se 80-tat
29 Qer 21:33 ,

Jawa

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Qer 11:56 ,

Makina klasike GAZ 69 BJ212 BÇ EM72 JAWA

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 17:19 ,

Okazion jawa 250cc viti 1965

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Shk 16:54 ,

Jawa i vitit 1957

450 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Shk 14:15 ,

Motor Jawa 250 restauruar

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
31 Jan 11:39 ,

Okazion Mercedes-Benz C220 motor JAWA 250cc 1965

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Jan 10:47 ,

Kerkoj te ble motorr jawa 350

100 300 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Nën 18:30 ,

Shitet ose ndrohet

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Sht 14:17 ,

Motorr Jawa 250cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
30 Korr 19:12 ,

Motorr

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Korr 11:04 ,

Jawa ne gjendje perfekte

600 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Korr 10:36 ,

Gr 72

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Korr 14:17 ,

okazion

900 000 LEK

Viti: 1996

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jawa | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Jawa Jawa Jawa Jawa Jawa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione