Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ciao , 319
Liberty , 64
Model Tjeter , 785
Zip , 30

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Moped (nën 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

12 Qer 17:13 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

POGRADEC SHITET PIAGGIO LIBERTY 49cc 2 kohesh

530 EUR

12 Qer 16:44 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Piaggio

111 EUR

11 Qer 17:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklet City star 28

150 EUR

07 Qer 20:43 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shesim

800 LEK

07 Qer 14:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Okazjon

250 LEK

07 Qer 12:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Liberty

1 500 EUR

07 Qer 10:45 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty 50 cc

800 EUR

05 Qer 15:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Motor Piaggio

190 EUR

04 Qer 21:40 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET PIAGGIO GJENDJE PERFEKTE

40 000 LEK

03 Qer 13:54 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio

700 EUR

02 Qer 22:04 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET PIAGGIO GJENDJE PERFEKTE

40 000 LEK

02 Qer 21:14 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piaggo si per arsye mos perdorimi

25 000 LEK

02 Qer 18:49 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Pogradec

Piagio

150 LEK

31 Maj 17:37 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter ne gjendje super

1 EUR

26 Maj 11:20 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piaggio bravo

400 LEK

24 Maj 17:36 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Motorr Piaggio

55 000 LEK

22 Maj 09:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

18 Maj 19:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa 49cc

2 200 EUR

18 Maj 03:09 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

16 Maj 15:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PIAGGIO

600 LEK

16 Maj 15:10 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio

600 LEK

07 Maj 16:48 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Piaggio Si

970 EUR

06 Maj 21:56 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Piaggio typhoon x 125 2t

700 LEK

04 Maj 23:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Vespa PK 1989

02 Maj 21:00 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Grillo

2 EUR

02 Maj 21:00 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Si

1 EUR

01 Maj 10:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet piagio si okazion 290 euro

290 EUR

30 Pri 17:47 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Shkodër

Piaggio liberty 50cc

500 EUR

Online
27 Pri 19:58 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shes motorrin

27 Pri 16:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Pjaxho si

25 Pri 17:29 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

vespa special Polini 130cc

3 000 EUR

22 Pri 10:36 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shesh Piaxho

250 LEK

21 Pri 15:46 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Shitet piaggio liberty 49cc

850 EUR

21 Pri 02:55 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shes Motorrin

12 Pri 09:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Minarelli 50cc

130 EUR

11 Pri 18:56 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Urgjent Piaggio SI

30 000 LEK

08 Pri 15:21 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggo ciao 49 ccc

350 EUR

07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 15:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet motorr 50 cc

300 EUR

02 Pri 05:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

pjaxho

31 Mar 22:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa Piaggio 50 cc

400 EUR

17 Mar 12:01 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Pjese per Piagjo

1 EUR

16 Mar 16:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

❗️SHITET❗️

250 000 LEK

14 Mar 21:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piago

320 LEK

08 Mar 22:07 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piaggo si

350 EUR

24 Shk 19:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motorr 25 hp

500 EUR

09 Shk 17:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MOTORR ELEKTRIK “VESPA”

1 899 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Moped (nën 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione