Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kawasaki Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

ER , 23
Kazer , 34
KLE , 41
KLX , 23
KX , 63
Model Tjeter , 407
Ninja , 269
Z , 196
ZXR , 63

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:46 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Z 750

Sot 13:14 Sportiv , Tiranë

Ninja 1000 SX

12 950 EUR

Sot 12:12 Kros/Enduro , Tiranë

Kawasaki kx 250 2T

1 700 EUR

Online
Sot 10:47 Kros/Enduro , Tiranë

Kavasaki kx450f 2012

4 400 EUR

Sot 10:01 Sportiv , Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
28 Maj 10:08 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Hand made

24 000 EUR

28 Maj 07:45 Kros/Enduro , Tiranë

Kawasaki kx 250 2T

1 700 EUR

Online
27 Maj 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Givi Kawasaki J 300

70 EUR

26 Maj 16:38 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 200 EUR

26 Maj 15:12 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja 300 2014 ABS

4 500 EUR

26 Maj 08:41 Sportiv , Tiranë

Shitet Kawasaki Ninja 300 ABS - Viti 2017

5 500 EUR

Online
26 Maj 06:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Kawasaki w800

1 EUR

24 Maj 21:05 Terren/Offroad , Krujë

Shitet kawasaki 125kb ne gjendje te mire

1 000 EUR

24 Maj 21:01 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja zx6r 2008

4 700 EUR

24 Maj 12:21 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
22 Maj 09:27 Të tjera , Tiranë

Kawasaki kazer zx 130 super gjendje

1 800 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 07:39 Të tjera , Berat

Kawasaki Ers 650

4 000 EUR

19 Maj 13:07 Sportiv , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

17 Maj 23:49 Sportiv , Sarandë

Okazion!!!

1 700 EUR

17 Maj 23:44 Kros/Enduro , Elbasan

Kawasaki 500cc kros pa letra

1 000 EUR

Online
17 Maj 11:24 Sportiv , Durrës

Kawasaki Z1000

6 600 EUR

16 Maj 09:20 Touring , Tiranë

Kawasaki Z900

8 200 EUR

14 Maj 10:30 Skuter , Tiranë

Kawasaki J300 2015

2 700 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 06:42 Me katër rrota/ATV , Tiranë

SHITET MOTORR 4 Gomsh

2 600 EUR

13 Maj 13:21 Sportiv , Tiranë

Kërkoj Kawasaki 636

1 EUR

12 Maj 22:14 Sportiv , Durrës

Kawasaki

10 Maj 22:46 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 299 EUR

03 Maj 06:23 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 200 EUR

03 Maj 02:58 Sportiv , Tiranë

Kawasaki er 650 cc 2013

5 000 EUR

22 Pri 11:06 Sportiv , Berat

Shitet

4 EUR

Viti: 2010
18 Pri 13:08 Sportiv , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

3 300 EUR

16 Pri 12:43 Sportiv , Elbasan

shitet

7 500 EUR

14 Pri 12:53 Sportiv , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

3 000 EUR

08 Pri 13:40 Sportiv , Shkodër

Kawasaki

06 Pri 18:51 Të tjera , Shkodër

Kawasaki

03 Pri 11:32 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

2 400 EUR

28 Mar 15:44 Skuter , Tiranë

Kawasaki 300 cc

4 500 EUR

24 Mar 20:13 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Shitet Kawasaki J300

4 500 EUR

24 Mar 20:10 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 500 EUR

20 Mar 12:27 Skuter , Fier

Kawasaki

360 EUR Çmimi me zbritje

19 Mar 15:54 Terren/Offroad , Gjirokastër

Kawasaki 125cc

300 LEK

19 Mar 14:14 Sportiv , Tiranë

Shitet kawasaki z900 2017

7 300 EUR

15 Mar 18:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

W800 Kawasaki

Viti: 2015
06 Mar 18:33 Sportiv , Has

kavasagi

4 500 EUR

05 Mar 10:03 Të tjera , Korçë

shitet kawasaki 111cc

350 LEK

03 Mar 08:48 Të tjera , Vlorë

Kawasaki kazer

50 000 LEK

27 Shk 00:47 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

4 000 EUR

17 Shk 12:48 Terren/Offroad , Durrës

Shitet per arsye mos perdorimi

400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione