Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Tet 14:18
Linku:
Makina , Berat

Mercedes Benz e-class

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 12:42 Makina , Berat

BMW 650i BENZIN 2014 FULL OPSION

25 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:39 Makina , Berat

Shitet Ford CMax Ghia 1.8 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Berat

Volkswagen Touran Automatik

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Makina , Berat

citroen shitet/nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:45 Makina , Berat

PUNTO EVO

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Makina , Berat

➡️FORD MONDEO 2015 ⬅️

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:37 Makina , Berat

⚠️OKAZION ⚠️BMW 420d GRAND COUPE LUXURY

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 Makina , Berat

Toyota Yaris 1.4 Nafte

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Berat

AUDI A6 2.0 TDI 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:23
Linku:
Makina , Berat

SHITET BENZ E220 2014 FULL

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:21 Makina , Berat

Volkswagen Tiguan full option Automat.

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:21 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Berat

Jepet me qera

200 EUR

Sot 11:21 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Berat

Dyqan parukerie

150 EUR

Sot 11:20 Makina , Berat

C class benzine gaz

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:39 Dyqani Makina , Berat

Mazda 3 1.6 benzin ��������

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:03 Vila , Berat

OKAZION - Shitet vile + toke ne Berat

150 000 EUR

Sot 10:01 Makina , Berat

Hyundai Sonata Vetem me Gaz nga Fabrika

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 Makina , Berat

Hyundai Sonata Vetem me Gaz nga Fabrika

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:00 Makina , Berat

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:00 Makina , Berat

Mercedes Benz E250 4Matic 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina bujqësore dhe pyllore Të tjera , Berat

Shitet Freza

170 000 LEK

Sot 09:38 Makina , Berat

��Nisan navara�� okazion

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:26 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz B Class Automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:23 Makina , Berat

Shitet Hyundai i30 1.6 nafte 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:23 Makina , Berat

Shitet Sprinter 313 XXL viti 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Berat

Shitet Audi A6 3.0 Nafte Quattro Automatik

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Berat

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 Makina , Berat

Mercedes E Class 220 Automatik viti 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 Makina , Berat

Shitet Audi Q5 Automatik 2.0 nafte

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Makina , Berat

Mercedes Benz EClass EVO Automatik

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Berat

Tobacco

Sot 09:12 Makina , Berat

Nissan Qashqai 1.6 Gaz Benzine viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Berat

Shitet Audi A3 6 marsha

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Berat

Shitet Toyota Corolla gjendja super

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Golf 5 në gjendje të shkelqyer

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Makina , Berat

Volkswagen Tiguan 2.0 nafte Automatik 4 Motion

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:09 Makina , Berat

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine Gaz 2014

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:09 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Golf 5 1.9 Manual

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione