Mercedes Benz | Berat | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1171
Fiat , 5
Toyota , 3
Ford , 3
Renault , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Opel , 1
Lotus , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Aixam , 1
Lancia , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz ,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:12 ,

Mercedes Benz E280 CDI Sport Packet

7 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 ,

MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI SPORT EDITION 2009

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:40 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Okazion Mercedes Benz Sprinter 2015

12 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:54 ,

Mercedes-Benz 220 kamjo manuale 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:54 ,

⁸-Benz 220 blue-eficency 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:18 ,

SHITET - MERCEDEZ BENZ E CLASS 270 AVANGARD ‼

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 ,

Mercedes Benz

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

Mercedes-Benz

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:35 ,

E 240 benzine/gaz Automat

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

Mercedes Benz EVO E 200 Kompressor Benzine/Gaz 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

Mercedes E 240 Benzine/Gaz Super

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:08 ,

Shitet Mercedes E 250 cdi viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:37 ,

Mercedes benz

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:11 ,

BENZ W203 C180K 2005 benzin gas

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

BENZ W203 C180K 2005 -benzin gas-

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 ,

W211, 220 cdi Mercedes-Benz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 19:36 ,

Mercedes benz b-klas 1.7 benzin gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:49 ,

Shitet Mercedes-Benz 190 Automat

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 10:42 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzine -Gaz, viti 2009.

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 10:42 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 10:41 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 10:41 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte , viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 23:09 ,

❌❌ OKAZION ❌❌ C class 2004 Compresor 180 benzin 2900€

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:23 ,

Mercedes benz

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 13:58 ,

Shitet URGJENT OKAZION Mercedes Benz E240 Benzin + Gas

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:50 ,

Mercdes Benz

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 19:50 ,

Mercedes-Benz c classe 220 w204

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:54 ,

#SHITET MERCEDES BENZ C-class 220 *SUPER GJENDJE*

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:21 ,

Mercedes Benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 12:07 ,

Mercedes Benz C 200 EVO

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:29 ,

Mercedes Benz E Class 220

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 12:57 ,

Mercedes benz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 10:23 ,

Shitet C klass 220 cdi manual viti 2001

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 ,

Mercedes Benz A class Cdi

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:41 ,

Mercedes Benz Avantgarde

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:16 ,

Mercedes Viano Okazion

13 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 21:57 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 21:37 ,

Mercedes benz

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 18:38 ,

Mercedes Benz C200 Nafte Manual

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 13:42 ,

MERCEDES BENZ E 350 4Matic 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 15:21 ,

Okazion

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:20 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:19 ,

Renault Clio 1.4 Benzine Gaz, viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:19 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 17:48 ,

Mercedes benz 203

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:17 ,

Mercedes benz 220

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione