Mercedes | Berat | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1678
Ford , 7
Fiat , 6
Audi , 6
Toyota , 2
MINI , 2
Opel , 2
BMW , 2
Acura , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Lotus , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:43 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:29 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz BRC TITANIUM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:28 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:28 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Dyqani ,

Mercedes Benz S class 320 cdi

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:46 ,

Mercedes Benz C 200 EVO

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:23 ,

Shitet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 ,

Shitet Mercedes C klas 2.2 naft viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:13 ,

Shitet Mercedes E 250 cdi viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24 ,

2020 Mercedes-Benz G-Class AMG G 63

32 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:11 ,

Okazion Mercedes Benz Sprinter 2015

12 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:26 ,

Mercedes benz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:06 ,

Audi A4 1.8T Sapo ardhur nga zvicra��������

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:06 ,

Audi Q7

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:54 ,

Golf 6 2.0 TDI 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 23:33 ,

ML-350-BLUETEC VITI 2012

17 900 EUR

19 Pri 23:32 ,

Mercedes-Benz 240 nafte viti 1980

5 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:29 ,

Mercedes-Benz E-klase blue-eficency 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:29 ,

Mercedes-Benz 220 kamjo manuale 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 23:19 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 15:33 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 14:03 ,

Mercedes e 350 viti 2010 luk carlsson na fabrika

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 13:12 ,

Mercedes Benz Viano V6 2009

10 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 12:26 ,

Mercedes Benz 2003 c 200

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 09:00 ,

Mercedes-Benz

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 22:00 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 15:23 ,

MERCEDES SL 280--MERCEDES SE 280

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 19:23 ,

BENZ W203 C180K 2005 -benzin gas-

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:23 ,

BENZ W203 C180K 2005 benzin gas

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:56 ,

Mercedes Benz EVO E 200 Kompressor Benzine/Gaz 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:45 ,

Mercedes Benz E240 Benzin + Gas

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:13 ,

OKAZION E280 4Matic Nafte Viti 2008 AMG//LooK AUTOMATIKE

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:55 ,

mercedes

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:44 ,

Mercedes-Benz c classe 220 w204

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:36 ,

Mercedes-Benz Sprinter 211cdi

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:46 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 08:36 ,

Okazion

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 18:32 ,

����Mercedes C200 ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:07 ,

Mercedes viano 116 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 17:28 ,

#SHITET MERCEDES BENZ C-class 220 *SUPER GJENDJE*

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:52 ,

Mercedes benz c-class 220

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 10:04 ,

mercedes benc

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 18:25 ,

Mercedes Benz C200 Nafte Manual

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Pri 16:46 ,

Shitet mercedes ML 320cdi Full optional

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:10 ,

Mercedes b 200 automat viti 2007

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione