okazion | Berat | Automjete | Makina

Ford , 72
Fiat , 61
Opel , 52
Audi , 50
BMW , 33
Renault , 21
Toyota , 19
Land Rover , 16
Nissan , 9
Seat , 7
Peugeot , 7
Citroën , 6
Daewoo , 6
Chevrolet , 6
Jaguar , 5
Lancia , 5
Volvo , 4
MINI , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Smart , 3
Daihatsu , 3
Mazda , 2
Ssangyong , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Rover , 1
Saab , 1
Aixam , 1
Tata , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:15 ,

Okazion sote Volvo V 40 1.9 nafte 2200 Euro

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:18 ,

OKAZION E280 4Matic Nafte Viti 2008 AMG//LooK AUTOMATIKE

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI SPORT EDITION 2009

5 220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 ,

��VW GOLF 6 1.6 Tdi 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:40 ,

SEAT IBIZA OKAZION

1 150 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 ,

B class OKAZION!!!! Nderohet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:17 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:09 Dyqani ,

Mercedes E 270 kamio automatike

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:09 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:26 ,

Okazion NISSAN NOTE

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:18 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 ,

Shitet okazion per pak dit

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:17 ,

OKAZION C320

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:51 ,

Okazion, Passat super 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 21:11 ,

Okazion Mercedes Benz Sprinter 2015

12 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 20:25 ,

Okazion Bmw seria 3

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 20:03 ,

E Clas 211

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:09 ,

OKAZION HYUNDAI I20 1.4 MANUALE 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 14:40 ,

Land cruiser Okazion

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:47 ,

✅✅✅ SKODA FABIA 1.2 BENZIN✅✅✅ OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 13:37 ,

Toyota hilux 2014 super gjendje okazion nderohet

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 11:39 ,

OKAZION FORD FIESTA

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 10:02 ,

Golf Plus 2008 1.4 TSI Turbo Behet Me Gaz OKAZION

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 08:27 ,

Mercedes benz c class

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 21:17 ,

OKAZION Shitet Toyota Corola Verso

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 19:26 ,

OKAZION ����VW JETTA 2013 -AUTOMATIKE ����

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 15:21 ,

Okazion

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:00 ,

Ford Fusion 1.4 Nafte 2003 Manuale Me Letra Te Paguara

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:00 ,

Opel Meriva 1.3 Nafte Manuale 2006 Kamio Manuale

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:34 ,

B class OKAZION!!!! Nderohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 21:31 ,

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 11:18 ,

mercedes c 200 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:06 ,

SHITET OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 10:05 ,

OKAZION !!! Mercedes Benz 2003

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 03:36 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 23:38 ,

Okazion

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 19:16 ,

Bmw Okazion

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:15 ,

BMW X5 , Okazion

5 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 03:17 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:22 ,

OKAZION Shitet BMW X5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 18:26 ,

Okazionn

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 19:18 ,

���� okazion shitet Fordi

700 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:18 ,

Okazion i pa diskutueshem

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:10 ,

Okazion Mercedes Benz E200 benzin 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 13:15 ,

OKAZION

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:53 ,

BMW 320

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 09:54 ,

Audi A6 ne shitje

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:25 ,

Okazion..shitet ford focus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 15:56 ,

Okazion..shitet ford focus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 18:48 ,

A class okazion

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione