GOLF 6 | Berat | Automjete | Makina

BMW , 2
Audi , 2
MINI , 1
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GOLF 6,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj GOLF 6 Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:29 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:52 ,

Golf-6 2.0 nafte automat viti 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:44 ,

Golf 5 ...4x4 ..2.0tdi

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 ,

Mitsubishi l200 Full option Okazionn

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 10:11 ,

VW Golf 5 2.0 nafte 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:19 ,

��VW GOLF 6 1.6 Tdi 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 08:08 ,

Shitet Wv Golf 6 1.6 Benxin-Gas nga fabrika viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 15:50 ,

Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 19:08 ,

Golf 6 , 1.6 naft

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 22:04 ,

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 21:43 ,

Golf V

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:51 ,

golf 5

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:56 ,

shitet golf 5 4x4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:30 ,

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion shitet-nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:56 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 17:47 ,

!!Okazion!!!Mercedes benz S320

11 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:59 ,

GOLF 6 2012 —2.0diezel GTD (origjinal)

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Shk 17:58 ,

shitet

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:49 ,

Mercedes Benz S350 Bluetec Lang Version 2016

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Jan 15:54 ,

Shitet VW Golf 6 1.4

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 14:48 ,

golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 20:26 ,

Mercedes-benz E220 Paket AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:55 ,

Golf—Plus

3 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 20:04 ,

Golf VI sapo erdhi...

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 18:28 ,

Golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 18:21 ,

Golf-6 2.0 nafte automat viti 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 16:36 ,

Fenera

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Nën 04:46 ,

Golf-6 2.0 nafte automat viti 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 17:46 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 19:57 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 20:14 ,

Mercedes E280

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 00:13 ,

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 21:30 ,

golf 4 1.9

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 08:11 ,

fiat punto

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 20:02 ,

Urgjent

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 22:22 ,

Shitet ose nderrohet me makine me te madhe

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:31 ,

Golf 7 Full Option

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Dhj 20:47 ,

Benz E class 280 (evo) 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 16:28 ,

E class 280 (evo) 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 09:31 ,

E Class (evo) 280

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:32 ,

VW Golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 11:41 ,

VW Golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:04 ,

VW golf Bora DI e kuqe

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:40 ,

Shitet & Nderrohet me C klas 203

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:50 ,

VW Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 15:29 ,

Shitet Foristrad ML Prodhim American i 2008

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj GOLF 6 | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione