Ford | Berat | Automjete | Makina

Ford , 670
Fiat , 6
Audi , 4
Toyota , 3
Opel , 2
MINI , 1
BMW , 1
Škoda , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:21 ,

shitet ford fiesta benzine gaz

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:09 ,

SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI VITI 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

Ford Mustang

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:02 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:31
Linku:
,

Shitet Ford focus

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 ,

Ford fokus viti 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 02:01 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 23:06 ,

shitet ford fiesta 1.4nafte

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 12:11 ,

Ford Mondeo 2014, Automat. SHITET/NDËRROHET

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 17:09 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 12:07 ,

Ford mustang

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 10:07 ,

ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:12 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:10 ,

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 14:40 ,

Ford Focus 1.8 tdci 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 11:39 ,

OKAZION FORD FIESTA

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 14:12 ,

Shitet ford fiesta

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 01:00 ,

Ford Fusion 1.4 Nafte 2003 Manuale Me Letra Te Paguara

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 14:30 ,

Fugon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 11:19 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE/GAZ 2009

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 10:32 ,

Audi Q7

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:23 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte , viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 10:21 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:21 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzine -Gaz, viti 2009.

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:19 ,

Renault Clio 1.4 Benzine Gaz, viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:19 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 21:27 ,

Ford focus

3 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 03:36 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 20:49 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:58 ,

FORD FIESTA 98' - 600 €

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Pri 18:42 ,

Ford focus

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:54 ,

Shitet Ford Mondeo

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 13:06 ,

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 00:17 ,

Ford focus 1.6 naft 4.2 litra per 100 km

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 16:25 ,

Okazion..shitet ford focus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 15:56 ,

Okazion..shitet ford focus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 10:41 ,

Ford focus

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 12:31 ,

ford focus benzin

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:49 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:42 ,

Fiat Punto 1.3 nafte viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 13:11 ,

Shitet ford focus

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 20:03 ,

Shiitet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:23 ,

Shitet Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 02:39 ,

Ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 20:49 ,

Shitet FORD FOCUS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 18:05 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE ME DOGANE

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione