audi | Berat | Automjete | Makina

Audi , 606
Ford , 7
Fiat , 5
BMW , 4
Toyota , 3
Lancia , 3
Opel , 2
Renault , 2
MINI , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:07 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:07 Dyqani ,

Audi A3 kamio Automatike

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:04 ,

Audi Q7

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI SPORT EDITION 2009

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:30 Dyqani ,

AUDI QUATTRO S LINE A6

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:52 ,

AUDI A-6 2.0 NAFT AUTOMAT VITI 2014

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:01 ,

OKAZION OKAZION

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:25 ,

audi a4 S-LINE 3.0 TDI QUATTRO 4x4 AUTOMATIKE

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 ,

Mitsubishi l200 Full option Okazionn

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:25 ,

OKAZION

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:50 ,

Audi A3 2.0tfsi Automatik

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 13:27 ,

AUDI A6

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 19:18 ,

Shitet Audi A6 2.0 nafte

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 00:40 ,

Shitet okazion

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:47 ,

Shitet Audi Gaz/Benzine 1500€ i diskutushem

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 00:22 ,

Shitet Audi A3 Gaz/Benzin 1.6 e shenuar ne letra.

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 00:02 ,

Audi A4 automat 2 mish naft viti 2008

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 00:29 ,

automjet per merakê

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 00:09 ,

automjet per merakê

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 23:40 ,

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 20:28 ,

Audi A3 2006 Automatik

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:37 ,

✅✅✅AUDI A4 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA✅✅✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:23 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte , viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 10:21 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:21 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzine -Gaz, viti 2009.

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 10:20 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:19 ,

Renault Clio 1.4 Benzine Gaz, viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:19 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 23:18 ,

Audi A4 shitet ose nderohet

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 14:15 ,

Auto_arlin_official

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 08:06 ,

shitet audi A3

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 09:54 ,

Audi A6 ne shitje

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:46 ,

Shitet audi A3

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 00:01 ,

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 10:45 ,

Shitet

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 23:35 ,

Audi A3

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 12:24 ,

Audi A6

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:33 ,

Audi

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 18:23 ,

Okazion Audi A6 1.8T benzinë gaz

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 21:49 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:42 ,

Fiat Punto 1.3 nafte viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 12:41 ,

Ml 270

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 01:26 ,

auto_arlin_official

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:34 ,

Shitet Audi A4 1.9 Naft

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 17:12 ,

Shitet Audi A4 1.9 Naft

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 19:50 ,

OKAZION! Audi A4 S Line 3.0 nafte 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:10 ,

Audi a3 sportback automat 2.0

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione