Bmw | Berat | Automjete | Makina

BMW , 371
Ford , 5
Fiat , 4
Audi , 4
Toyota , 3
Jaguar , 3
Opel , 2
Seat , 2
Renault , 2
MINI , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:13 ,

Shitet per arsye transferimi

17 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Bmw 530

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:55 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Dyqani ,

Mitsubishi Colt 1.3 Kamio Automatike

2 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:01 Dyqani ,

BMW 530 xDrive /// M PACKET

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:26 Dyqani ,

Mercedes E class 270 Automatike

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:34 ,

BMW 528 I M viti 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 ,

Okazion Bmw seria 3

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:21 ,

Shitet & Nderrohet BMW X5 3.0 automat viti 2002

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Audi Q7

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:42 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzine -Gaz, viti 2009.

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:42 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:41 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:41 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte , viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 00:15 ,

Bmw 330 d

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 16:36 ,

Bmw

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:29 ,

Shitet bmw x5 2010 okazion

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 19:42 ,

Bmw benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:37 ,

Mjet

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 10:20 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:19 ,

Renault Clio 1.4 Benzine Gaz, viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:19 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:18 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 23:38 ,

Okazion

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 19:16 ,

Bmw Okazion

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:15 ,

BMW X5 , Okazion

5 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:22 ,

OKAZION Shitet BMW X5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 13:46 ,

Bmw 730 Li Full Opsion 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 11:53 ,

BMW 320

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 13:11 ,

BMW 530GT

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 19:07 ,

shitet BMW seria 1 ose Nderohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 15:15 ,

Bmw

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 19:35 ,

Bmw x5 okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:55 ,

Bmw 530d

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 18:05 ,

Okazion , BMW S7 4.5 BI Turbo shitet nderohet me makin me t

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 21:49 ,

Opel Astra 1.7 Nafte viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:42 ,

Fiat Punto 1.3 nafte viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 16:54 ,

Shitet/ nderrohet Bmw X3 2.0 naft

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 19:54 ,

SHITET BMW X6

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 15:01 ,

shitet bmw 530 d mundesi nderimi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 21:49 ,

Shitet bmw naft

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 23:09 ,

BMW 120

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 21:58 ,

Bmw seria 5 e sapo ardhur nga Belgjika ne super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 18:45 ,

BMW

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:48 ,

✔Ford Focus 2013✔

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 19:04 ,

BMW

700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:58 ,

BMW 118

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion shitet-nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 00:19 ,

● Shitet Mercedes Benz C220 CDI●

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • BMW X5 në kategorinë All Category
  • BMW në kategorinë Makina
  • BMw në kategorinë Automjete
  • bmw x5 në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione