Golf | Berat | Automjete | Makina

Audi , 6
Fiat , 3
BMW , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Ford , 2
MINI , 1
Acura , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Makina,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:02 ,

Golf 5 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:59 ,

Shitet ose Nderohet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 ,

Golf 5 Plus 1.9 naftë

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:05 ,

VW Golf 4 1.6 benzin 2002

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:52 ,

Golf-6 2.0 nafte automat viti 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:44 ,

Golf 5 ...4x4 ..2.0tdi

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:07 ,

Golf V look GTI benzin-gas

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:15 ,

Mitsubishi l200 Full option Okazionn

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:48 ,

Golf 5 Automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 10:11 ,

VW Golf 5 2.0 nafte 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:16 ,

Golf—VI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 17:18 ,

golf 3 gti

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 16:19 ,

��VW GOLF 6 1.6 Tdi 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 08:08 ,

Shitet Wv Golf 6 1.6 Benxin-Gas nga fabrika viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 15:50 ,

Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 14:54 ,

Shitet ose nderrohet

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 22:51 ,

Golf V

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 01:59 ,

Shitet Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 18:49 ,

Shitet Golf 5 Plus

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 08:28 ,

Shitet golf 4 automat 1999

2 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:37 ,

Mjet

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 18:00 ,

Golf 5, benzin/gas

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 10:06 ,

Golf +

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 20:21 ,

VW Volkswagen Golf 5 GTI

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 23:38 ,

Okazion

4 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 11:28 ,

Shes Golf4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:22 ,

Vw Golf 4 1.9 nafte 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 21:55 ,

Vw Golf 4 1.9 nafte 2001

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 11:57 ,

WV Golf 4 Portobagazh

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Pri 19:17 ,

Shitet Volswagen Golf 4

2 300 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 09:35 ,

Auto_arlin_official

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:08 ,

Golf 6 , 1.6 naft

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 08:42 ,

Golf V Benzin-Gaz

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:22 ,

Vw golf V-1.9tdi

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 10:31 ,

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:52 ,

VW GOLF 7 1.6 NAFT AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 22:04 ,

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 21:43 ,

Golf V

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:51 ,

golf 5

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 01:14 ,

Auto_arlin_official

7 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:56 ,

shitet golf 5 4x4

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:30 ,

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Mar 22:24 ,

Golf 4 TD(I)

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 12:20 ,

Shitet Golf IV

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 01:25 ,

Volkswagen Golf 1.2Tsi 105Hk

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion shitet-nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione