Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Berat

Acura , 69
Aixam , 20
Alfa Romeo , 102
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 1200
BAIC , 4
Bentley , 3
BMW , 726
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 39
Chrysler , 34
Citroën , 132
Dacia , 3
Daewoo , 25
Daihatsu , 4
Dodge , 14
Ferrari , 1
Fiat , 565
Ford , 1110
GMC , 3
Honda , 30
Hummer , 2
Hyundai , 90
Infiniti , 1
Isuzu , 11
Jaguar , 44
Jeep , 58
Kia , 54
KTM , 4
Lada , 1
Lancia , 70
Land Rover , 214
Lexus , 5
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 1
Maserati , 3
Mazda , 75
Mercedes-Benz , 4861
MG , 3
MINI , 17
Mitsubishi , 243
Nissan , 262
NSU , 1
Opel , 813
Peugeot , 209
Piaggio , 4
Plymouth , 1
Porsche , 43
Proton , 3
Renault , 343
Rover , 17
Saab , 19
Seat , 104
Škoda , 41
Smart , 41
Ssangyong , 15
Subaru , 5
Suzuki , 69
Tata , 5
Toyota , 387
Triumph , 1
VW Volkswagen , 1668
Volvo , 155
Wartburg , 2
Yugo , 3
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 Okazionn

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 15:53
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Berat

Audi A8 L Look S8

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

BMW F10 528 V6 Aspirato

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

BMW F10 528 V6 Aspirato

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 Okazionn

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 2.4 Nafte

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Volswagen EOS Kabrio

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:22
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 6 pistona Benzin/Gas

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:22
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:09 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Okazion

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:27 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Berat

Seat Ibiza

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:14 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Berat

Nisan Qashqai 2011•E veçantë për llojin e saj •

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

Shitet&Mundesi nderrimi ▪︎Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Berat

Citroen C5 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:37 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Berat

shitet

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Berat

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Makina  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Berat

shitet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

AUDI A6 3.5TDI QUATTRO 2016 - 2.0TDI/190HP

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:22 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Berat

Okazion S60 2.0 nafte 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Berat

Fiat Punto

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Berat

OKAZION Shitet Mercedes Benz B-Class

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:26 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Berat

Mitsubishi Outlander

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Berat

Hyundai Santa-Fe PREMIUM

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Berat

Porsche Cayenne

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Berat

Mercedes Benz E350

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 TDI Quattro 2014

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

Golf 7

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benz E250 4Matic 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Shitet Audi a6

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

MERCEDES E220 LOOK AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berat

TOYOTA RAV4 2011 AUTOMATIKE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 Makina  ·  BMW  ·  420  ·  Berat

BMW 420d GRAND COUPE LUXURY

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Berat

Okazion Discovery 2.5t

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Berat

!!TIGUAN OKAZION !!

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Berat

Opel astra

2 800 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:23 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Berat

OKAZION MAZDA 3 2007 1.6 nafte!!

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Makina  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Berat

Fiat Idea 1.3 nafte viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Mercedez Benz C Clas 220 nafte

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Berat

Audi A6 3.0 nafte , 4x4 Quattro

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Berat

W TIGUAN 2.0 NAFTE 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC 60 2.4 Nafte

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Berat

Jeep Compas 2.2 nafte mundesi nderimi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Berat

Shitet Audi A3 2.0 nafte 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Berat

Mazda

3 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Berat

Passat

3 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Berat

Toyota Corolla 1.4 nafte Auromatike

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Berat

Volkswagen Beetle 1.9 nafte

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Berat

Shitet Ford Fusion 1.4 nafte viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz E Class 220 Nafte Automat 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet E Class 220 nafte viti 2014 Automatik

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione