Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | B-Class

B 150 , 42
B 160 , 13
B 170 , 111
B 180 , 1334
B 200 , 2302
B 220 , 44
B 250 , 21

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:06 ,

Mercedes Benz B180 1.08 dizel 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 ,

Mercedes-Benz 2013 B200 Automatik

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:41 ,

B-Classe Automatik Facelift

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:38 ,

B 200 Turbo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:23 Dyqani ,

B250 2014

11 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:19 ,

Mercedes Benz B Class Klass 180 CDI Perfekt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

Shitet Mercedes - Benz B Class Benzin Gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:46 ,

Mercedez B class 180 naft automat letra 1 vit

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Dyqani ,

Mercedes B-Clas Automatic

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:36 ,

❌B CLASS 170 BENZIN + GAZ - MODEL 2009 -KAMBIO AUTOMATIKE❌

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:19 ,

❗️Mercedes Benz B-Class 2.0 Nafte 2007❗️

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

B-Class ����2.0 Benzine Turbo,Automat 7G Tronic����

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 ,

Shitet Mercedes Benz B Class

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:40 ,

MERCEDES B KLAS AUTOMAT VII 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:14 ,

B-CLASS 180 CDI - AUTOMATIK - AVANGARD - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

Mercedes B Clas automat

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:02 ,

B klas Automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 ,

Mercedes Benz B Class Naft

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:41 ,

����B-Class 250 Sport Tourer

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:41 ,

!Okazion!Mercedez benz A class 180 naft automat viti 2010 !

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 ,

B200 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19 ,

Mercedes Benz B-200 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

�� Shitet MERCEDES - BENZ B Class 200 BENZIN 2009 Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

B CLASS 200 AUTOMAT NAFT 0696874507

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 ,

OKAZION MERCEDES BENZ B180d

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:55 ,

BENZINE GAZ AUTOMAT GJENDJE ME GARANCI E sapo targuar Sot

5 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:37 ,

Shitet B klas viti 2011 okazjon 24 ore

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz B250 Benzine Automat -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:36 Dyqani ,

Mercedes Benz B220 Diesel -13

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:09 ,

B Class

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:36 Dyqani ,

Auto City - Mercedes B200,10/2007 ���� ����

5 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:12 ,

Mercedes b 200 cdi 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:29 ,

B Class 200 Nafte Viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 ,

B170 Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:49 ,

Bclass 1.7 Benzin-Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:49 ,

Bclass 1.7 Benzin-Gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:43 Dyqani ,

Mercedes Benz B200 ����

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:27 ,

b clas automat

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:22 ,

Shitet Benz B Clas 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:33 ,

Mercedes B180 viti 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:12 Dyqani ,

Mercedes Benz B250

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:58 ,

mercedes benc

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:49 Dyqani ,

Mercedes Benz B 180 cdi viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:31 ,

B 200 cdi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:03 ,

B CLASS AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:52 ,

Mercedes Benz B Class

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:48 Dyqani ,

OKAZION !! B KLAS 180 NAFTE - AUTOMAT 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione