Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 12 2024 10:20

Mercedes b 250 2.0 benzin full opsion

Publikuar: Qer 12 10:20
Shikime: 20
Mercedes Benz B class 250 benzin 180 mij km
SUPER FULL OPTIONS 4MATIC viti fund 2014 //AMG paket 2.0 cc Distronic+ kamio automatik steptronic marsha f1 +/- ne timon disqe 18 goma te reja bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me ngrohje para dhe mbrapa tavan panoramic sensor parkimi
para mbrapa kamer parkimi klima fener full led intelligent light system
kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha me vetfrenim pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj
Makina eshte ne super gjendje si e re shume e paster dhe full opsion
Cmimi i diskutueshem
Cel 0695617979
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Bojken Basha

0695617979
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695617979

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione