Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tuareg ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Audi , 176
BMW , 124
Ford , 98
Volvo , 78
Toyota , 63
Opel , 39
Fiat , 28
Land Rover , 21
Renault , 19
Peugeot , 18
Citroën , 17
Porsche , 16
Nissan , 13
Seat , 12
Smart , 12
Jaguar , 9
Chevrolet , 8
Hyundai , 7
Honda , 7
MINI , 4
Saab , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Mazda , 3
Chrysler , 3
Cadillac , 3
Škoda , 3
Ssangyong , 3
Lincoln , 2
Dodge , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1

Gjej njoftime për tuareg në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen tuareg në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej tuareg ne shitje me ofertat me te mira.Dje 19:14
Linku:
Dyqani ,

Mercedes GLE 350 naft night packet

39 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:14
Linku:
Dyqani ,

Gle 350 naft

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:11
Linku:
Dyqani ,

AUDI A8 3.0 naft super full ����

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Maj 15:25
Linku:
,

Shes Tuareg gjendje perfekte, automat, nafte, LED!!!!!!!

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:14
Linku:
Dyqani ,

AUDI Q8 3.0 naft 0 klm 3x line viti 2022����

110 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 04:35 ,

Mercedes benz C220 2.0 dizel 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:22 ,

OKAZION 3008 PEUGEOT

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:16 ,

Okazio. Volkswagen tuareg- gaz/benzin - automat - 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

FORD FOCUS C-MAX

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:16 ,

��️kazione Toyota♻️

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:13 ,

Fiat Panda 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:13 ,

Mercedes Benz C class 2018 Amg Look Super Okazion

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:09 ,

Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 ,

Volkswagen Jetta Bluemotion Full Options

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:09 ,

Opel Meriva Automat Dokumenta te paguara

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:58 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:58 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 ,

Cayenne diesel 3.0

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:51 ,

FORD TORNEO 7+1 VENDE 1.8 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 ,

MERCEDES BENZ E CLASS300 4MATIC BENZINE/GAZ OKAZION 6800EURO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:37 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:36 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:36 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:04 ,

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 ,

C class 220 Nafte ‼️Automat ‼️

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

Bmw x3 2.0 Nafte Automat 120.000KM Liber Sherbimesh ����

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:30 ,

MERCEDES-BENZ S350 BlueEFFICENCY FULL

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:21 ,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:15 ,

E class 200 Benzine/Gaz ����

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

❌SHITET GOLF V PLUS 1.9TDI/AUTOMAT/VITI 2007❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 ,

❌SHITET VW CADDY 1.9 TDI/MANUAL/218.000 KM❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:58 ,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 ,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 ,

OKAZION E350 2012 FULL PANORAMIKE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

Audi a 3 viti 2005 AUTOMATIKE

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

BMW 530 BENZIN+GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

��Okazion C class��

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

shitet

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 ,

Tuareg 3.0 tdi

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:33 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për tuareg në shitje? Shiko njoftimet për tuareg nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej tuareg në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Passat në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për tuareg në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej tuareg në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për tuareg,Volkswagen Passat, Passat cc, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej tuareg që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej tuareg ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per tuareg ne Shitje


Keni tuareg që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit tuareg shpejt dhe lehte.

  • tuareg në kategorinë Makina
  • Tuareg në kategorinë All Category
  • tuareg në kategorinë Makina | Volvo | XC 90
  • tuareg në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4
  • tuareg në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | B-Class
  • Tuareg në kategorinë Makina | Volvo
  • TUAREG në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier
  • Tuareg në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 170 | A-Class
  • Tuareg në kategorinë Makina | BMW | Seri 5
  • Tuareg në kategorinë Makina | Hyundai | Tucson

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione