Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Me qera në Shqipëria

Golf , 147
Passat , 9
T5 , 2
T6 , 2
Beetle , 1
Caddy , 2
CC , 1
e-Golf , 4
ID.4 , 1
Jetta , 5
Phaeton , 1
Polo , 4
Sharan , 1
Tiguan , 5
Touareg , 3
Touran , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:19 Makina , Tiranë

Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 Makina , Tiranë

Makina me qera ne tirane rinas renta car

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

vw caddy me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:56 Makina , Tiranë

Makina me qera. Super çmime.

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:19 Makina , Vlorë

Jepet me qera makina vlore

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:17 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:15 Makina , Tiranë

Makina me Qera 6+1

15 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:15 Makina , Tiranë

Makina me Qera “ORA”

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:38 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtate Vendeshe

15 EUR / muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:41 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:41 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:35 Makina , Tiranë

Makina me Qera ORA

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:32 Makina , Tiranë

Makina me qera, nga 25 euro dita. 0686963088

25 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:29 Makina , Tiranë

Makina Me Qera 6+1 Automatike

16 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:27 Makina , Tiranë

makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:22 Makina , Tiranë

Makina me Qera Shtat Vendeshe

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Tet 16:41 Makina , Tiranë

Makina me Qera "ORA"

15 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Tet 14:55 Makina , Tiranë

Makina me Qera

18 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 11:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera 7 vendeshe

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 11:05 Makina , Tiranë

Makina me Qera ne Tirane

17 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 10:57 Makina , Vlorë

jepet me qera makina vlore

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 18:59 Makina , Shkodër

Makina me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Sht 19:59 Makina , Durrës

Makina Me Qera Durres

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Sht 09:02 Makina , Tiranë

Makina me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 14:27 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 14:26 Makina , Tiranë

Makina me qera/ Golf 7/ Volkswagen 7/ makin me qera rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 14:21 Makina , Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Sht 10:39 Makina , Fier

Makina me qera

20 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 10:37 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Sht 10:36 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 19:52 Makina , Tiranë

Makina me qera. Japim me qera 4x4. Nafte manuale

12 345 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 17:19 Makina , Tiranë

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Golf 7.5R. 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 13:05 Makina , Durrës

Golf 7.5R. 500HP

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Sht 16:08 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 15:18 Makina , Tiranë

Jepet Automjet me Qera 30 Euro Dita

30 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 09:48 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 6

35 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 09:44 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7

40 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 09:42 Dyqani Makina , Tiranë

TOURAN 7 vende

30 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 23:43 Makina , Tiranë

Japim makina me qera nga 25€ deri ne 50€

12 345 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Sht 15:55 Makina , Tiranë

Makin me qira Rinas/ vw Golf/ makina me qera tirana/

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 09:29 Makina , Tiranë

Car Rental PRESTIGE ALBANIA

50 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 12:24 Makina , Kukës

Vw volkswagen Jetta 1.2 manual

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Gush 22:25 Makina , Tiranë

Golf 5 35€ dita

35 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 11:52 Makina , Durrës

Jap makina me qera me cmime me te mira

40 LEK / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 00:37 Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 00:28 Makina , Tiranë

Rental Partners

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 11:12 Makina , Durrës

jepet me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione