Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 12 2024 10:20

Mercedes Benz B250 //AMG line 2.0 behet 100% gaz

EUR

Publikuar: Qer 12 10:20
Shikime: 7
Mercedes Benz B class 250 benzin 200 mij km
SUPER FULL OPTIONS 4MATIC viti fund 2013 //AMG paket
2.0 cc Distronic+ kamio automatik steptronic marsha f1 +/- ne timon disqe 17 goma te reja bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me ngrohje para dhe mbrapa tavan panoramic sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje me dridhje kur kalon ne vizat e bardha me vetfrenim pasqyra me trekendesha sinjalizues bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj
Makina eshte ne super giendje si e re shume e paster dhe full opsion Cmimi i diskutueshem
Cel 0695617979
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Bojken Basha

0695617979
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695617979

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione