Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B-Class Të gjitha në Elbasan

B 150 , 1
B 170 , 11
B 180 , 115
B 200 , 146
B 220 , 5
B 250 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:56 Dyqani Makina , Elbasan

MB B-200 cdi nafte

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:54 Dyqani Makina , Elbasan

MB B-celase 200 nafte Automat

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 14:17 Makina , Elbasan

B.klas.Automat.Benzin.Gaz.

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 13:07 Dyqani Makina , Elbasan

B CLASS 2012 IMPORTUA NGA GJERMANIA

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 13:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B200 Sport Edition

3 500 EUR

05 Qer 09:16 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ B 180 VITI 2008 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 21:53 Makina , Elbasan

Shitet Mb B class 180 Aitomatic I sapo ardhur

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 07:23 Makina , Elbasan

SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:01 Makina , Elbasan

Shitet Mb B class 180 Automatic Sapo Ardhur

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 00:32 Makina , Elbasan

❗️Shitet B class 200 Benzine+Gaz❗️

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 08:25 Makina , Elbasan

B 200 BLUEFFICENT /PREMIUM/EDITION / FULL OPSION

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:23 Makina , Elbasan

Okazion 6200 ero ��viti 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 07:26 Makina , Elbasan

Mercedez B200 cdi

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 05:05 Makina , Elbasan

B clas Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 08:49 Makina , Elbasan

Mercedes B Class 200 benzine Automatike

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:50 Makina , Elbasan

Okaziooon

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 23:12 Makina , Elbasan

Shitet Mb B class 180 Automatic Sapo Ardhur

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 13:58 Makina , Elbasan

B220d Night Pack

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 23:20 Makina , Elbasan

B class

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 13:18 Makina , Elbasan

Shitet Bclass 2005–2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:43 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B Class 200

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:40 Makina , Elbasan

Okazjon shitet b klas viti 2008 automat 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 13:28 Makina , Elbasan

SHITET B CLASS AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:41 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ B-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:46 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B class 180 Automatic

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 09:16 Makina , Elbasan

Shitet B-class

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 22:45 Makina , Elbasan

❗️MERCEDES BENZ B CLASS PREMIUM AUTOMAT❗️

5 100 EUR

21 Mar 15:00 Dyqani Makina , Elbasan

SHITUR MERCEDES BENZ B180

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:07 Makina , Elbasan

Mercedes B200 Nafte Automatike

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:32 Makina , Elbasan

Super B Class 200 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:18 Makina , Elbasan

❗️MERCEDES BENZ B CLAS❗️ SUPER GJENDJE

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 23:39 Makina , Elbasan

❗️Okazion❗️Shitet B class 200 Benzine+Gaz❗️

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 21:00 Makina , Elbasan

B 200 benxine

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:35 Dyqani Makina , Elbasan

SHITUR

5 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:36 Makina , Elbasan

Super gjendje!!!

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:27 Makina , Elbasan

Pastrim Feneresh me AVULL 100% !!!!!

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 13:52 Makina , Elbasan

Mercedes B180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 19:03 Makina , Elbasan

Elbasan

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 14:01 Makina , Elbasan

Shitet Okazjon ��

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 21:20 Makina , Elbasan

Mercedes B180 Automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 13:00 Makina , Elbasan

okazjon

4 140 EUR Çmimi me zbritje

19 Jan 10:23 Makina , Elbasan

B Class 200 CDI

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:23 Makina , Elbasan

B Class 200CDI

4 999 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:19 Makina , Elbasan

OKAZION SHITET B CLASS !! SUPER GJENDJE !

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 16:52 Makina , Elbasan

����MercesesBenz-B-clase-180-Diesel-full option !

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Jan 11:53 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B klass

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 18:16 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B klass

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 20:20 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B class

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 20:20 Makina , Elbasan

Mercedes Benz B class

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 12:14 Makina , Elbasan

Mercedes-benz b-class automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione