Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Clk ne Shitje | Njoftime per Makina ne shitje

Mercedes-Benz , 2228
Audi , 234
BMW , 152
Volvo , 139
Ford , 113
Toyota , 76
Land Rover , 65
Opel , 55
Fiat , 45
Porsche , 27
Citroën , 21
Peugeot , 18
Seat , 15
Nissan , 13
Smart , 13
Renault , 12
Škoda , 11
Hyundai , 11
Honda , 8
Chevrolet , 8
Lancia , 7
MINI , 6
Mazda , 5
Jeep , 5
Hummer , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
Chrysler , 3
Suzuki , 3
Saab , 3
BAIC , 2
Dodge , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Njoftime per Makina ne shitje. Gjej Clk në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Clk ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, Clk me çmimet më të volitshme. Clk ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Clk ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 17:50
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:04 Makina , Fier

Kerkoj t blej gle350d okazion 2017

Sot 17:01 Makina , Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2016 S line ����

19 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2016 FULL OPTIONS

34 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

SHITET BMW X5 VITI 2009 NAFTE FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET E CLASS 4 MATIC VITI 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A7 VITI 2014 FULL OPTIONS

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:52 Makina , Tiranë

SHITET KARROTREC SANGYOUNG 2011 AUTOMAT 2.2 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:36 Makina , Fier

W204 C200cdi (MOTOR 2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:03 Makina , Elbasan

Mercedes-Benz C 250 4 matic Full Option

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:57 Makina , Vlorë

Fiat Grande Punto 1.9 (ABARTH) nderrohet / shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:52 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:47 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

VW TIGUAN--2009--AUTOMAT

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

VW TIGUAN SPORT LINE--2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

SKODA OKTAVIA--AUTOMAT DSG

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:46 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2007 I SAPO ARDHUR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Makina , Durrës

VW-TIGUAN 2.0 NAFTE VITI 2011 AUTOMAT FULL OPTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:30 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:19 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Elbasan

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:01 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:01 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:01 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Mercedes Benz CLS250 Bluetec 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Mercedes Benz GLA220 4 Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:40 Makina , Kavajë

Nissan Qashqai 1.6 Nafte 2015 , 12.800€ i diskutueshem

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:40 Makina , Kavajë

Toyota RAV4, 2011 , Automat, 4x4 , 9300€ i diskutueshem

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Okazion Audi A6 3.0T supercharger

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Mercedes benz C 230 4 Matic

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

Okazion!!!

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 Makina , Durrës

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMATIKE 170.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:18 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 ����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Clk ne shitje? Shiko njoftimet për Ml ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Clk .


Njoftime per Clk ne Shitje


Gjej mijera njoftime për Clk ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Clk ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Clk ne shitje të tjerë Kërko Clk ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Clk


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Clk ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Clk ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

  • Clk në kategorinë Makina
  • clk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLK 63 AMG | CLK-Class
  • Clk në kategorinë Automjete
  • Clk në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Clk në kategorinë All Category
  • Clk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • clk në kategorinë Makina | Alfa Romeo | Alfa 159
  • Clk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Clk në kategorinë Makina | Honda | Civic
  • clk në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GLK 220 | GLK-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione