Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw seria 3 ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

BMW , 2015
Audi , 78
Ford , 27
Land Rover , 22
Fiat , 11
Opel , 9
Volvo , 9
Toyota , 8
Seat , 8
Citroën , 8
Peugeot , 8
Porsche , 8
Nissan , 6
Renault , 5
Hyundai , 4
Chrysler , 3
Hummer , 3
Škoda , 3
Acura , 2
Jaguar , 2
Smart , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Jeep , 1

Gjej Bmw seria 3 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw seria 3 ne shitje të ndryshëm si, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 4, Bmw seria 5, BMW M3, BMW M4, M 240i, M 340i, dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Bmw seria 3 ne shitje në GJithë Shqipërinë. Gjej Bmw seria 3 ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.Dje 14:04
Linku:
Makina , Tiranë

BMW seria 3 sport edition ne shitje

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:19
Linku:
Makina , Korçë

Bmw Seria 5 Full

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:57
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2012 e sapoardhur

12 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:59 Makina , Tiranë

BMW 320D F30 FACELIFT 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

Bmw Seria 5 520d Look M5 -12 Super ekonomike! Okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:52 Makina , Durrës

❗️SHITET BMW SERIA 740 Li 2016 Full Opsione❗️

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:47 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2017 Full QUATTRO

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 23:40 Makina , Tiranë

BMW Seria 3

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:39 Makina , Durrës

bmw seria 3 okazione

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Dyqani Makina , Durrës

NISAN QASHQAI+2 NAFTE 2.0 MANUAL 6+R VITI 2009 ME 7 VENDE M

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:37 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina , Tiranë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina , Vlorë

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina , Fier

‼️ ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 Makina , Fier

‼️ CITROEN C5 2010 FULL ‼️

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Durrës

Bmw seria 5 530d

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Makina , Kavajë

SHITET BMW 320d viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Makina , Tiranë

Volvo xc60 R-desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Volvo xc60 +100GAZ ���� R desing

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

bmw 730 naft

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 22:01 Makina , Tiranë

bmw 528

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 21:59 Makina , Shkodër

Land Rover Discovery 2.5 tdi

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Makina , Shkodër

Mitsubish L200 Nafte

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 Makina , Shkodër

Benz w124 E200 Super Gjendje

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:57 Makina , Shkodër

Benz w140 sllon 300 nafte

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:39 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 330d Okazion

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT AUTOMATIKE ������������

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 Makina , Durrës

BMW SERIA 6 (40)i (Kontaktin Tek Pershkrimi)

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:55 Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:46 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:37 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:57 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C250 4MATIC

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:57 Makina , Tiranë

BMW 730 LI Gaz Benzine

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:56 Makina , Tiranë

Hyundai Kona Elektrik

31 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:56 Makina , Tiranë

Shitet BMW 118 diesel 2007

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina , Tiranë

Audi A4 S-line 2.7 Diesel Automat

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 Gaz Benzine

7 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 (E90) 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:35 Makina , Tiranë

Bmw 320d 07/2008 LOOK M 2.0naft 177 kuaj

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:20 Makina , Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:09 Makina , Tiranë

OKAZION SUBARU IMPREZA

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:08 Makina , Tiranë

BMW seria 7 ne gjendje shume te mire

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:45 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes E350 CDI BLUEEFFICIENCY AUTOMAT FULL ����✅

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Dyqani Makina , Korçë

Mercedes Benz C180 Kompressor 2005 ✅����

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Makina , Lushnjë

BMW SERIA 5 LOOK M 530xd 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Makina , Tiranë

Bmw Seria1 Full Opsion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 18:44 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz super okazion

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Makina , Kurbin

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Makina , Tiranë

Golf 5 Plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Makina , Tiranë

Audi A4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Makina , Tiranë

Caddy Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për bmw ne shitje? Shiko njoftimet për Bmw seria 3 ne shitje dhe gjej Bmw seria 3 me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Bmw seria 3 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Bmw seria 3 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Bmw seria 3 ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Bmw M5, BMW X3, BMW X6, BMW Serie 3, BMW M3, BMW M4, BMW Serie 4, BMW serie 5, M 240i, M 340i, dhe shumë Bmw x5 ne shitje të tjerë Kërko Bmw seria 3 ne shitje dhe gjej atë që të duhet.


Krijo Njoftime për Bmw seria 3


Keni Bmw seria 3 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për bmw ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për bmw të ndryshme. Shpërndaj njoftime Bmw seria 3 ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione