Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B-Class Të gjitha në Tiranë

B 150 , 25
B 160 , 7
B 170 , 57
B 180 , 743
B 200 , 981
B 220 , 27
B 250 , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:40 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz B200 Automat full

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Makina , Tiranë

mercedez Benz sport b 200 cdi 140cv

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:20 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B180 AVANTGARDE AUTOMAT FULLE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W246 B-Class 2007 Benzin-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - B Class 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:56 Makina , Tiranë

MERCEDES B-CLASS AUTOMATIC

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

Benz B-class Automat !!!

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

B-Class 250 Sport Tourer

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:02 Makina , Tiranë

����B-Class Sport Tourer

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B 200 AUTOMATIK

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ B180 AUTOMAT VITI 2007 NAFT

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

mercedes benz

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz B200 Diesel-2005-AUTOMATIK-LETRA PAGUARA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

SHITET B CLAS 200CDI

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B200

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes-Benz B-CLASS 180 AMG LOOK DIESEL FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:36 Dyqani Makina , Tiranë

B KLAS 220 AUTOMAT ''SUPER FULL''

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Super gjendje. As je difekt.

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:05 Makina , Tiranë

Okazion b200 naft automat super gjendje 3350€ 0683245003

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:50 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ B200 CDI KAMBIO AUTOMAT GJENDJE PERFEKTE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz������������ B klas Automat��0692030930

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01 Makina , Tiranë

SHITET B CLASS

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDEZ-BENZ B180 CDI

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 Makina , Tiranë

B clas 200 cdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:33 Makina , Tiranë

Bclass/2007/nafte/manual

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:58 Dyqani Makina , Tiranë

B clas 180 cdi automatic

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:23 Makina , Tiranë

B-class

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 14:22 Makina , Tiranë

B-class

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 17:17 Makina , Tiranë

B class 200 cdi Zvicra���� 2015 Automat i sapo targuar

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 16:04 Makina , Tiranë

3800 euro

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 14:53 Makina , Tiranë

Mercedes B180 Nafte Automatike Viti 2013 Full Options

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 14:53 Makina , Tiranë

✅��Mercedes B200 Automatike Nafte Viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 09:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ��Shitet��

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 09:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ��Shitet��

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 08:31 Makina , Tiranë

shitet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 18:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B - CLASS 200TURBO BENZINE/GAZ AUTOMAT 4250€

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 13:20 Makina , Tiranë

Shitet B calss 180 cdi 2007 ose nderrohet me automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 00:30 Makina , Tiranë

Shitet B CLASS

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 17:56 Makina , Tiranë

SHITET B CLASS 180 SUPER GJENDJE

5 700 EUR

23 Mar 16:08 Makina , Tiranë

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 00:52 Makina , Tiranë

Shitet B CLASS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 07:12 Makina , Tiranë

����B-Class 250 Sport Tourer

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 22:58 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz B200 ����

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 15:15 Makina , Tiranë

⚠️ OKAZJON ⚠️ PER 2 DIT

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione