Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Kavajë

Acura , 3
Alfa Romeo , 51
Alpina , 3
Audi , 498
Bentley , 1
BMW , 490
Bugatti , 1
Chevrolet , 20
Chrysler , 19
Citroën , 110
Dacia , 2
Daewoo , 17
Dodge , 3
Fiat , 466
Ford , 757
GMC , 3
Honda , 7
Hyundai , 46
Jaguar , 16
Jeep , 15
Kia , 22
Lancia , 24
Land Rover , 82
Landwind , 1
Lincoln , 3
Maserati , 1
Mazda , 9
Mercedes-Benz , 2174
MINI , 17
Mitsubishi , 17
Nissan , 59
Opel , 404
Peugeot , 158
Piaggio , 1
Porsche , 14
Renault , 241
Rover , 1
Saab , 4
Seat , 98
Škoda , 19
Smart , 34
Ssangyong , 6
Subaru , 1
Suzuki , 3
Tata , 4
Toyota , 160
UAZ , 1
Volvo , 32
Yugo , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2012 GJERMANE

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

VOLKSWAGEN TIGUAN

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavajë

AUDI A7 S-line

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavajë

Audi A6 S-line

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavajë

Audi A6

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kavajë

Mercedes c klas 200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kavajë

Audi a3 2014��2.0 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW polo 2015��1.4 nafte R.Line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

Range Rover 2014��3.0 Nafte

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

Range Rover 2014��3.0 Nafte

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

Range Rover 2014��3.0 nafte

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

Audi a4

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 2014��2.0 full opsion

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

Range Rover 2014��3.0 nafte

29 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kavajë

Benz c220��2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW Polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:37 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford Fiesta okazion

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

TIGUAN 2.0 DIESEL 4 MOTION AUTOMAT VITI 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kavajë

OKAZION.TOYOTA RAV4 MOTORR 2.2 D4D

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kavajë

PASSAT 2.0 TDI KAMBIO AUTOMAT ISAPO TARGUAR

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

TIGUAN 2.0 DIESEL AUTOMAT VITI 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kavajë

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 7

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 2010 1.6 nafte

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kavajë

Benzin - Gaz S350

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:55 Auto sallon Makina  ·  Lincoln  ·  Mark  ·  Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

OKAZION !! E KLASS 220 NAFTE - VITI 2013 ( AMG PAKET)

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Kavajë

OKAZION !! SL 500 - KABRIOLET - VITI 1994.

15 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:51 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Kavajë

❌❌SHITUR ❌❌

58 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

OKAZION !! WOLSVAGEN - POLO - AUTOMAT 1.6 NAFTE 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

Mercedes benz c220 panorama

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

OKAZION !! VOLSVAGEN - TIGUAN - VITI 2018 NAFTE

24 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kavajë

Okazion caddy 2.0 nafte 2015 manual nderrohet

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

Audi a4 benzine-gaz 2.0 automat 2013 nderrohet

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:47 Makina  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Kavajë

Ford Mustang 3.7 benzine 2015 automat nderrohet

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kavajë

OKAZION !! E KLAS 250 CDI - AVANGARD 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kavajë

Okazion audi a6 benzine 2.8 automat 2012 nderrohet

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kavajë

Okazion pasat 2.5 nafte 4x4 automat 2001 nderrohet

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:46 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kavajë

OKAZION!! PASAT CC

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kavajë

OKAZION !! S KLAS - BENZIN & GAZ 2009 SUPER GJENDJE

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION !! HONDA ENS1 - ELEKTRIKE 100% O KM 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Kavajë

OKAZION!! B KLAS 180 CDI AUTOMAT - VITI 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Kavajë

OKAZION !! HONDA ENS1 - ELEKTRIKE 100% 2023.

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Kavajë

OKAZION !! E KLAS 350 BENZINE - VITI 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

OKAZION !! A KLAS 180 CDI AVANGARD - VITI 2010 AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

OKAZION ! C KLAS 220 AVANGARD - VITI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kavajë

OKAZION !! E KLAS 220 AVANGARD - VITI 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

OKAZION !! GOLF 7 AUTOMAT 2.0 NAFTE 2016

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

OKAZION !! AUDI A4 NAFTE 2.0 - VITI 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione